Христина Василівна Плецан – заступник декана, кандидат наук з державного управління, доцент кафедри міжнародного туризму Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу Київського національного університету культури і мистецтв, агент з організації туризму.

Має широке коло наукових інтересів. Фахівець з питань менеджменту індустрії туризму, кадрової політики та кадрової роботи, лідерства, самоменеджменту, соціально-психологічних аспектів професійної діяльності, успішності професійної діяльності, управління людськими ресурсами в середовищі туризму, управління персоналом і кадровий менеджмент в системі державного управління.

Особливу увагу приділяє практичному досвіду проведення тренінгів. Постійно працює над підвищенням професійної кваліфікації (Київ-Брюссель, 2007 р., “Школи педагогічної майстерності” Національної академії державного управління при Президентові України, 2013, 2015 рр.), у період з 2011 по сьогоднішній день учасник тренінгових програм.

Автор понад 30 праць наукового та навчально-методичного характеру. Учасник численних наукових конференцій за міжнародної участі, всеукраїнських науково-практичних конференцій та наукових конгресів. Має подяки Тернопільського міського голови (2007 р.), Президента Національної академії при Президентові України (2011 р.). Активний громадський діяч.

Викладає дисципліни: «Менеджмент туризму», «Соціально-психологічні основи професійної діяльності в індустрії гостинності», «Технології лідерства та успішності в індустрії туризму», «Комунікативний менеджмент в індустрії гостинності», «Організація управлінської діяльності в органах держаної влади».