Людмила Вікторівна Батченко – доктор економічних наук, професор, заслужений працівник освіти України, академік Академії економічних наук України, заступник завідувача кафедри з наукової роботи.

Викладає дисципліни «Економіка готельно-ресторанного бізнесу», «Стратегічний менеджмент», «Бізнес-комунікації», «Крос-культурні комунікації», «Міжнародне співробітництво у сфері культури».

Сфера наукових інтересів: організаційно-економічні механізми регулювання управлінської діяльності, інформаційні та комунікаційні процеси в управлінні підприємствами, управління змінами. Автор понад 270 наукових та науково-методичних праць, з них – 3 підручника з грифом Міносвіти України, 11 навчальних посібників, 27 навчально-методичних посібників та 11 монографій. Як результат наукового керівництва аспірантами та докторантами захищено 18 кандидатських та 2 докторські дисертації у період з 2004 по 2016 роки.

Нагороджена нагрудним знаком МОН України «Відмінник освіти України», Почесними грамотами МОН України (1999, 2002, 2005, 2006, 2007, 2011). Переможець обласного конкурсу «Кращий працівник року у галузі освіти» у номінації «Кращий виконавець міжнародного проекту вищого навчального закладу». Отримала 3 європейські гранти: за навчальний модуль з європейської економічної інтеграції (2006-2009);– за професора /керівника кафедри ім. Жана Моне з європейської економіки (2010-2013); як академічний координатор Центру вдосконалення Жана Моне в Донецькому державному університеті управління (2011-2014). Більше 10 років була членом НМК Міносвіти України, членом експертної ради ДАКу України з менеджменту і торгівлі, членом експертної ради ВАК України, членом наукової ради з економіки Міносвіти України.