Віктор Віталійович Архіпов – кандидат технічних наук, доцент, професор кафедри готельно-ресторанного бізнесу. Фахівець з організації ресторанної справи, барної справи, організації роботи сомельє, кулінарної етнології та судово-товарознавчої експертизи товарів та послуг.

Викладає дисципліни: «Барна справа», «Кулінарна етнологія».

Загальний стаж практичної та науково-педагогічної роботи більше 30 років.

Має також вищу юридичну освіту та ступінь магістра за спеціальністю «Якість, стандартизація та сертифікація».

Автор понад 150 наукових та методичних праць, з них навчальні посібники: «Організація роботи сомельє», «Організація ресторанного господарства», «Ресторанна справа: асортимент, технологія та управління якістю продукції в сучасному ресторані», «Організація обслуговування в закладах ресторанного господарства», «Особливості культури і традицій харчування народів світу», «Барна справа», «Етнічні кухні», «Технологія продукції та обслуговування в барах», «Фізіологія харчування».

Після закінчення Донецького інституту радянської торгівлі працював на керівних посадах системи відомчої торгівлі Міністерства вугільної промисловості СРСР: заступником начальника ВРП «Ровенькиантрацит» по громадському харчуванню, начальником відділу громадського харчування УРП Міністерства вугільної промисловості СРСР по Луганській області, де займався розвитком закладів громадського харчування у регіоні, відкриттям нових ресторанів, шкільних та робочих їдалень, спеціалізованих кулінарних та кондитерських цехів, впровадженням індустріальних методів виробництва продукції ресторанного господарства.

Протягом всього терміну науково-педагогічної роботи періодично знайомиться з передовим сучасним досвідом роботи українських та закордонних закладів ресторанного господарства та впроваджує цей досвід у навчальний процес. Також займається судово-товарознавчою експертизою товарів та послуг та результати досліджень публікую у провідних вітчизняних та закордонних фахових виданнях.