Світлана Михайлівна Пересічна – кандидат технічних наук, доцент кафедри готельно-ресторанного бізнесу. Фахівець з технології продукції ресторанного господарства, з питань раціонального та функціонального харчування, з організації закладів ресторанного господарства.

Викладає дисципліни: «Кулінарологія», «Вступ до фаху».

Наукові інтереси: дослідження принципів оздоровчого та оптимального харчування; сучасні тенденції у розвитку ресторанного бізнесу.

Автор та співавтор понад 210 наукових та науково-методичних праць, з них навчальний посібник, 3 монографії, 7 збірників рецептур страв і напоїв для різних верств населення, розробник 13 технічних умов та технологічних інструкцій, 26 патентів України на харчову продукцію, понад 50 навчально-методичних видань.

Пройшла стажування в Інституті гігієни та медичної екології ім. О.М. Марзеєва АМНУ (лабораторія спеціальних харчових продуктів), м. Київ; закладах ресторанного господарства Готелю «Дніпро», м. Київ; Фірмі «Convotherm», м. Мюнхен Німеччина; Джоб Траст Івент, Готелі «Ammon Zeus» Греція.

Брала участь у виконанні науково-дослідних робіт: «Розроблення і впровадження новітніх технологій кулінарної продукції функціонального призначення»; «Оптимізація харчування студентів вищих навчальних закладів України на основі розроблення і впровадження новітніх технологій харчових продуктів і раціонів оздоровчого призначення»; «Розроблення технології продукції і раціонів оздоровчого харчування»; «Розроблення інноваційних технологій продуктів і раціонів оздоровчого харчування для дітей у дошкільних навчальних закладах».