Лілія Олександрівна Гончар – викладач кафедри готельно-ресторанного бізнесу, заступник завідувача кафедри з навчальної роботи. Магістр із готельної і ресторанної справи. Аспірант Київського національного університету культури і мистецтв.

Викладає семінарські та практичні заняття з дисциплін: «Культура гостинності», «Гігієна і санітарія», «Технологічне проектування», «Стандартизація, сертифікація, метрологія», «Бізнес-комунікації».

Основною сферою наукових інтересів є специфіка дозвілля в закладах ресторанного господарства України та його вплив на їх діяльність та розвиток. Основні положення та висновки наукових досліджень викладено в 7 публікаціях. Співавтор 10 навчально-методичних праць. Учасник дванадцяти науково-практичних конференцій: п’яти Всеукраїнських та семи Міжнародних. Бере участь у тренінгах, бізнес-семінарах, круглих столах, майстер-класах.

Сертифікований учасник семінару "Communication and performance clarity" (Київ, 2016), бізнес-семінару "Leadership lessons from an unusual source" (Київ, 2016), наукової конференції "Current issues and problems of the social sciences" (м. Кєльце, Республіка Польща, 2016). Користувач програмного забезпечення "Парус-підприємство 7.40" модулі "Ресторан" та "Готель" (Київ, 2016). Проходила стажування у Словаччині в загальному обсязі 48 годин в рамках І Міжнародної науково-практичної конференції "Економіко-культурологічне позиціонування України в світовому глобалізованому просторі" (Кошице, 2016). Підвищила кваліфікацію за програмою "Викладання дисциплін згідно із сучасними нормативно-правовими вимогами щодо підвищення якості підготовки фахівців" (Київ, 2016).

На кафедрі готельно-ресторанного бізнесу – з 2008 року.