Юлія Макаренко – мережа турагентств "Чарівний компас", менеджер з туризму.

Випускниця 2012р.

Менеджер з туризму - це універсальна професія, яка охоплює важливі області життєдіяльності людини. Потрібно постійно бути в русі: вміти спілкуватися з різними людьми, вдосконалювати свої знання, розширювати свій кругозір по країнах. Цього нас навчали в університеті й в реальності це дійсно так. Я рада, що свої студентські роки я провела саме в КНУКіМ. Можу з впевненістю сказати, що кафедра міжнародного туризму завжди мала повагу серед студентів, а викладацький склад надовго залишиться в наших серцях. Викладачам в їхній добрій нелегкій справі хочу побажати міцного здоров’я, сімейного благополуччя, творчої наснаги та розуміння зі студентами. А теперішнім й майбутнім студентам - бажання навчатися, гарно відпочивати та більше цікавитися практичними аспектами своєї майбутньої професії під час навчання.