Оксана Лопатинська – мережа турагенств "Гарячі тури", менеджер відділу франчайзингу.

Випускниця 2012р.

Шановні викладачі та студенти! Життя невпинно, стрімким потоком біжить уперед, залишаючи позаду чудові спогади про студентські роки в КНУКіМ. Дорогі студенти, я бажаю Вам міцного здоров'я, безмежної радості, щирої любові та здійснення усіх заповітних мрій і бажань. Нехай кораблик під назвою “Туризм”, який уже відправився у плавання, подолає усі шторми й бурі та причалить до тихої гавані, даруючи Вам тільки позитивні емоції від споглядання чудових країн та континентів. Бажаю Вам впевнено іди до своєї цілі, вивчаючи усі предмети, які так натхненно та цікаво викладають наші викладачі!

Також висловлюю щиру подяку Ректору КНУКіМ Михайлу Михайловичу Поплавському, Директору Інституту готельно-ресторанного і туристичного бізнесу Валентині Андріївні Русавській та викладачам кафедри міжнародного туризму, які запалили вогник жаги до знань в туристичній сфері! Завжди залишайтеся такими ж неповторними як Ви є! Щиро дякую за нелегку працю, яку Ви покладаєте для успішного старту в життя, сповненого загадковості мандрівок!!!