Неіленко Сергій Михайлович – доцент з наказу кафедри готельно-ресторанного бізнесу. Кандидат технічних наук.

У 2008 році закінчив магістратуру Київського національного торговельно-економічного університету за спеціальністю Технологія харчування.

З 2008 року працював асистентом кафедри технології та організації ресторанного господарства Київського національного торговельно-економічного університету.
№ 2008 по 2011 рік навчався в аспірантурі Київського національного торговельно-економічного університету. У 2013 році захистив дисертацію на тему: "Технологія радіозахисної дії" та здобув ступінь кандидата наук.

З 2013 року працював старшим викладачем кафедри готельно-ресторанного бізнесу Київського національного університету культури і мистецтв.

З 2015 по 2017 працював на посаді Demi chef de Partie у круїзній фірмі Princess Cruises.

З 2017 року працює на посаді доцента з наказу кафедри готельно-ресторанного бізнесу Київського національного університету культури і мистецтв.

Викладає дисципліни: "Кулінарна етнологія", "Кулінарологія", "Устаткування закладів ресторанного господарства".

Сфери інтересу: інноваційні кулінарні технології, кулінарні традиції та звички народів світу, універсальний дизайн в ресторанному бізнесі, маркетинг та управління ресторанним бізнесом, нутриціологія, велосипедні прогулянки, тренажерний зал, басейн. Проводить консультації початкових рестораторів.

Допомагає в науковій та практичній роботі студентів.