(093) 002-98-08

(096) 989-88-92

Viber   WhatsApp   Telegram   TikTok

Instagram   Facebook      Ukr.net

Цікавинки з закордонного стажування студентів Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу

Пріоритетну роль у підготовці конкурентоздатних фахівців Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу Університету культури відіграє закордонне стажування. Нині студенти, які перебувають на практиці в Греції хочуть поділитись перемістити вас у місця, де загадковість і цінність міста зібранні у одне ціле.

Мандруємо історично-культурними музеями неймовірно красивого міста Греції – Касторією.

  1. Однією з найголовніших і цікавих релігійних пам’яток Касторії вважається монастир Панагії Мавріотісси. Прекрасний візантійський храм розташувався на березі мальовничого озера Орестіада в 4 км від центру міста. Саме в цьому храмі зібрані духовні центри віри і одночасно мистецтва, які представляють собою справжні скарби, що нагадують про велич минулої епохи. Візантійські і поствізантійські монастирі зі збереженою настінним розписом та іконами святих, що датуються XII і XIII століттям, дивно гармоніюють з неповторною природою даного регіону. Всі, хто побували тут, напевно випробували священний трепет і безмежне захоплення перед пам’ятниками, що зберегли в собі печатку минулих часів і подій.

  1. Cave of Dragon (Spilia tou drakou) – печера Дракона це дуже вражаюче природне явище із підземними озерами. Розташована вона в північній частині міста, на відстані приблизно одного кілометра від міста, перед монастирем Панагія Мавріотіса. За традицією, в печері раніше знаходилася шахта золота, яку охороняв безсонний дракон. Саме це, можливо і є причиною того, що печера була названа в честь дракона, що жив тут колись. В печері було віднайдено п’ять маршрутів – тунелі, десять залів різних розмірів, а також сім підземних озер. Найглибша точка знаходиться на глибині 18 метрів, а середня температура становить 16-18°С.Східна частина великого залу є прикрашеною величезною сталактичною занавісою, які висять, наче б то вони були кам’яними шторами від стін і стелі. Для формування такого природного явища потрібно сотні років. Також печера славиться палеонтологічними  залишками, більшість з яких є кістки печерного ведмедя (Ursus Speleaus).

  1. Старовинне поселення епохи неоліту, яке знаходиться на березі озера в селі Діспіліо. Найкращим варіантом оглянути цей район буде прогулянка на кораблі по озеру впродовж півтори години. Звідси відкривається найкращий краєвид на Касторію та околиці. Відомі особняки – це  будинки XVII і XVIII століття, які вражають своєю архітектурою, стилем фарбування і загалом милують око своєю присутністю та величчю своєї незвичайної конструкції. Особняки були побудовані в епоху, коли в Касторії спостерігалося велике економічне зростання. Сьогодні вони є унікальними зразками традиційної архітектури сучасного світу.

ДЕКАНАТ:

Адреса: Київ, вул. Є. Коновальця, 36 (каб.709)

Режим роботи: ПН. - ПТ.: 08:30 - 17:30

Тел.: +38(093) 002-98-08

Моб.: +38(096) 989-88-92 Готельно-ресторанна справа, консультує: Комарніцький Ігор Олегович

Моб.: +38(093) 002-98-08 Готельно-ресторанний і туристичний бізнес, консультує: Пилипів Вікторія Володимирівна

Моб.: +38(096) 902-29-03 Міжнародний туризм, консультує: Плецан Христина Василівна

E-mail: fgritb@ukr.net

         

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ:

Адреса: Київ, вул. Чигоріна, 20 (каб.12)

Режим роботи: ПН. - НД.: 08:00 - 20:00

Тел.: +38(044) 285-44-03

Тел.: +38(044) 285-43-86

Факс: +38(044) 285-85-27

E-mail: abiturient@knukim.edu.ua

             

МИ НА КАРТІ:

 
Карта (клацніть для збільшення)

Copyright © 2020 ФГРіТБ КНУКіМ