Мандруємо неймовірною Аттикою разом зі студентами ФГРіТБ

Продовжуємо інтерактивну рубрику «Віртуальні подорожі разом зі студентами Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу».

Нині відкриваємо неймовірну Аттику.

Озеро Вуліагмені (Vouliagmeni)

Трохи південніше Афін розташоване досить незвичайне озеро Вуліагмені (Vouliagmeni). Цілком можливо воно унікальне, бо наповнюється відразу з трьох джерел з різною водою. Утворилося озеро десь 2000 років тому через обвал величезної підземної печери. Місце дуже чисте і приємне, незважаючи на значне число відпочиваючих. Правда ціна дуже висока 12 євро в будні і 15 євро в вихідні. Рушники потрібно приносити свої.

Гора Парніта (Mount Parnitha)

Любителі природи, гравці в карти, скелелази, збирачі трав, невиліковні романтики і просто цікаві всі вони знаходять для себе на хлопця щось цікаве. Ця найвища гора Аттики (1.100 м. / 3.350 футів) покрита сосновим лісом, що простирається на території понад 300 кв. км., і буйною рослинністю, серед якої можна побачити більш 818 різних видів трав і рослин (1/6 флори країни). Виберіть одну з тисячі стежок, поглиблюються в ліс, відвідайте одну з сотень невеликих печер, які очікують своїх першовідкривачів, і ви переконаєтеся, що природа була дійсно надзвичайно щедра по відношенню до цієї гори.

Плака

Найдавніший район Аттики, розташований біля підніжжя північного і східного схилів Акрополя з лабіринтами вузьких вуличок і будинками, побудованими в неокласичному стилі. Вулиця Адріана району Плака є найдавнішою вулицею Аттики  і, як показали розкопки, вулиця зберігла свій напрямок з давньогрецької доби.

Башта Вітрів

Насправді вежа з такою романтичною назвою має цілком прозаїчне призначення сьогодні в ній розташовується метеостанція. Але все одно її варто відвідати: у вежі діють гідравлічні годинник, що вказують час по сонцю, та й сама будівля живий пам’ятник архітектури (побудований в I столітті до н. е.). Особливо цікаві фризи вежі, що зображують богів вітру. Під їх фігурами ви можете побачити розмітку циферблата, оскільки вежу використовували як велетенський годинник.

Знаходиться це диво у районі Плака, недалеко від площі Агора. Квиток на відвідування вежі разом з Агорою коштує €3.

Мис Суніон

Якщо ви романтик «за покликанням», то ми знаємо одне місце в Аттиці, яке точно сподобається! Мова йде про мис Суніон.

Далі буде…