Сувеніри які варто привезти з Греції лайфхаки від студентської молоді ФГРіТБ

Кращого сувеніру, аніж магнітика з назвою міста ще не придумали: це доречно і недорого. Але сім’ю і друзів все одно хочеться порадувати чимось особливим. Та й самому приємно поставити незвичайний сувенір на полицю будинку: дивишся і згадуєш, як здорово тоді відпочили. Студенти-туризмознавці Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу Університету культури зібрали ідеї цікавих сувенірів з Греції.

Греція - країна оливок

Символом країни є оливкове дерево. Воно тісно пов’язане з образом життя, звичаями і традиціями народу. Тому в якості сувеніра з Греції можна привезти на пам’ять виріб з оливкового дерева або порадувати ним близьких. У сувенірних крамницях є різноманітні вироби з нього: гарні фігурки, різні підставки, кухонні дошки та ін. Всі вони виготовлені вручну місцевими майстрами.

Також можна привезти з Греції оливкове масло, яке вважається найкращим у світі. Воно буває тут найрізноманітнішим, але найбільш якісним вважають масло холодного першого віджиму. Його можна придбати в невеликих ємностях або каністрах. Оригінальний варіант – масло зі спеціями. На додаток можна придбати оливки – не тільки смачний, але і корисний продукт, або оливковий паштет. Заслуговує на увагу і натуральна оливкова косметика – креми, лосьйони, мило, шампуні, які мають чудодійні властивості і стануть прекрасним сувеніром з Греції.

Країна також славиться керамічними виробами – різноманітними глечиками, амфорами, вазами, чашками і декоративними тарілками. Їх можна купити в Греції як в антикварному магазині, так і в звичайному сувенірному, залежно від цінності. На багатьох таких виробах зображені герої Еллади або пам’ятки країни. Вони можуть бути чудовою прикрасою будь-якого інтер’єру, і довгий час будуть нагадувати про цю дивовижну країну.

Колоритний сувенір з Греції – місцеві килими, які виготовляються за особливою технологією. Здійснюючи покупку, обов’язково розпитайте у продавця про значення мотиву на виробі, адже дуже часто це може бути чиясь життєва історія. Навряд чи приємно буде мати килим, на якому зображена сумна подія. Краще вибрати виріб з вовни та шовку. Але враховуйте, вартість килимів досить висока, особливо ручної роботи.

Можна привезти з Греції розкішні коштовності з золота або срібла з хитромудрими візантійськими візерунками, з дорогоцінними каменями. Від такого подарунка прийде в захват будь-яка жінка. Правда, золоті вироби коштують там дуже дорого, срібні ж можна купити трохи дешевше.

Кращим сувеніром для віруючої людини буде ікона, свічка або інший предмет релігійної тематики із святого Афону.

Греція – чудова країна, яку щорічно відвідує все більше і більше туристів. І цьому не варто дивуватися, адже вона ідеально підійде як для любителів екскурсійного, так і пляжного відпочинку. І кожен, відвідавши це райське місце, може взяти з собою згадку про нього, а також порадувати подарунками своїх родичів і друзів.