(093) 002-98-08

(096) 989-88-92

Viber   WhatsApp   Telegram   TikTok

Instagram   Facebook      Ukr.net

Сувеніри які варто привезти з Греції лайфхаки від студентської молоді ФГРіТБ

Кращого сувеніру, аніж магнітика з назвою міста ще не придумали: це доречно і недорого. Але сім’ю і друзів все одно хочеться порадувати чимось особливим. Та й самому приємно поставити незвичайний сувенір на полицю будинку: дивишся і згадуєш, як здорово тоді відпочили. Студенти-туризмознавці Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу Університету культури зібрали ідеї цікавих сувенірів з Греції.

Греція - країна оливок

Символом країни є оливкове дерево. Воно тісно пов’язане з образом життя, звичаями і традиціями народу. Тому в якості сувеніра з Греції можна привезти на пам’ять виріб з оливкового дерева або порадувати ним близьких. У сувенірних крамницях є різноманітні вироби з нього: гарні фігурки, різні підставки, кухонні дошки та ін. Всі вони виготовлені вручну місцевими майстрами.

Також можна привезти з Греції оливкове масло, яке вважається найкращим у світі. Воно буває тут найрізноманітнішим, але найбільш якісним вважають масло холодного першого віджиму. Його можна придбати в невеликих ємностях або каністрах. Оригінальний варіант – масло зі спеціями. На додаток можна придбати оливки – не тільки смачний, але і корисний продукт, або оливковий паштет. Заслуговує на увагу і натуральна оливкова косметика – креми, лосьйони, мило, шампуні, які мають чудодійні властивості і стануть прекрасним сувеніром з Греції.

Країна також славиться керамічними виробами – різноманітними глечиками, амфорами, вазами, чашками і декоративними тарілками. Їх можна купити в Греції як в антикварному магазині, так і в звичайному сувенірному, залежно від цінності. На багатьох таких виробах зображені герої Еллади або пам’ятки країни. Вони можуть бути чудовою прикрасою будь-якого інтер’єру, і довгий час будуть нагадувати про цю дивовижну країну.

Колоритний сувенір з Греції – місцеві килими, які виготовляються за особливою технологією. Здійснюючи покупку, обов’язково розпитайте у продавця про значення мотиву на виробі, адже дуже часто це може бути чиясь життєва історія. Навряд чи приємно буде мати килим, на якому зображена сумна подія. Краще вибрати виріб з вовни та шовку. Але враховуйте, вартість килимів досить висока, особливо ручної роботи.

Можна привезти з Греції розкішні коштовності з золота або срібла з хитромудрими візантійськими візерунками, з дорогоцінними каменями. Від такого подарунка прийде в захват будь-яка жінка. Правда, золоті вироби коштують там дуже дорого, срібні ж можна купити трохи дешевше.

Кращим сувеніром для віруючої людини буде ікона, свічка або інший предмет релігійної тематики із святого Афону.

Греція – чудова країна, яку щорічно відвідує все більше і більше туристів. І цьому не варто дивуватися, адже вона ідеально підійде як для любителів екскурсійного, так і пляжного відпочинку. І кожен, відвідавши це райське місце, може взяти з собою згадку про нього, а також порадувати подарунками своїх родичів і друзів.

Переглядів: 57

ДЕКАНАТ:

Адреса: Київ, вул. Є. Коновальця, 36 (каб.709)

Режим роботи: ПН. - ПТ.: 08:30 - 17:30

Тел.: +38(093) 002-98-08

Моб.: +38(096) 989-88-92 Готельно-ресторанна справа, консультує: Комарніцький Ігор Олегович

Моб.: +38(093) 002-98-08 Готельно-ресторанний і туристичний бізнес, консультує: Пилипів Вікторія Володимирівна

Моб.: +38(096) 902-29-03 Міжнародний туризм, консультує: Плецан Христина Василівна

E-mail: fgritb@ukr.net

         

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ:

Адреса: Київ, вул. Чигоріна, 20 (каб.12)

Режим роботи: ПН. - НД.: 08:00 - 20:00

Тел.: +38(044) 285-44-03

Тел.: +38(044) 285-43-86

Факс: +38(044) 285-85-27

E-mail: abiturient@knukim.edu.ua

             

МИ НА КАРТІ:

 
Карта (клацніть для збільшення)

Copyright © 2020 ФГРіТБ КНУКіМ