Насолоджуємося заходами і світанками разом зі студентами ФГРіТБ

Ось навчання і закінчується… Студентська молодь Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу Університету культури складає останні іспити…. Розпочинається літо, омріяний відпочинок. Здається можна і поспати довше. Але ж…

Багато і довго спати влітку – величезна помилка. Особливо, якщо ти в неймовірному місті – Київ. Заходи тут рожево-червоні, а світанки - кольору персиків і абрикосів. Закохатися в ці замальовки легко, головне – знати, звідки ними милуватись.

Лови перший лайфхак – географічний. З низин кращі заходи в Києві відкриваються з лівого берега Дніпра, а світанки – з правого. Але якщо ти збереш волю в кулак і піднімешся на пагорб або оглядову, то береги можна і поплутати.

Правий берег

Майданчик над НСК «Олімпійський»

У топографічному світі це місце називається Черепановою горою. У світі звичайному - оглядовим над «Олімпійським». Ідеальна локація для фанів фантастики. З одного боку – футуристичний (а ще і найбільший в світі) дах стадіону, з іншого – зміцнення київської фортеці «Косий капонір» (побудовані в середині XIX століття). Не лінуйся і піднімися вище, на пагорби поруч з фортецею, – звідти вид буде ще крутіше.

Як дістатися: Йти можна від метро «Олімпійська» або «Кловська». В обох випадках потрібно буде піднятися вгору. Координати: 50 ° 26’00.0 «N 30 ° 31’32.8» E

Гора Щекавиця

В межах Києва налічують більше 30-ти гір. Але нехай тебе не лякає слово «гора». Забратися на все можна за 10-30 хвилин, причому до половини вершин ведуть сходи. А вид з усіх пагорбів відкривається просто приголомшливий.

Одна з найбільш таємничих і центральних гір – Щекавиця. Вона отримала своє ім’я на честь одного із засновників Києва – Щека. Згідно «Повісті временних літ», саме тут був похований Віщий Олег.

Саме тут знаходиться перша київська мечеть. А поруч з нею – вірменське кладовище. До речі, крізь нього найзручніше добиратися на оглядовий Щекавиці. Твій орієнтир – радіовежа. З гори відкривається найкращий вид на Поділ.

Як дістатися: Від метро «Контрактова площа» до мечеті «Надія».

Парк Слави

Ідеальне місце, щоб провести там літню ніч і зустріти світанок. Зліва від парку блищать куполи Києво-Печерської лаври, праворуч височить круглий готель «Салют» і сумно дивиться вдалину пам’ятник Леоніду Бикову. А прямо від оглядового – вид на Лівий берег Києва. Вночі фари машин перетворюють міст Метро і дороги по ту сторону Дніпра в пульсуючі артерії. Дивлячись на них з парку Слави, здається, що це справжня величезна кровоносна система.

Як дістатися: 15 хвилин ходьби від метро «Арсенальна».

Дах ЦУМу

Кілька років тому Центральний універмаг відкрився після 3-річної реконструкції. І став вже не просто магазином, а культурним майданчиком. Раз в тиждень на даху будівлі проводять безкоштовні тренування з різних видів спорту. І по кілька разів на тиждень влаштовують концерти класичної музики.

Лівий берег

Труханів острів

Одне з улюблених місць відпочинку киян та гостей міста. Днем тут тюленяться пляжники, а вечорами довгу берегову лінію окупує молодь. Труханів – ідеальне місце для зустрічі заходів. По-перше, звідси видно Поштову площу, Андріївську церкву, прожектори стадіону Лобановського і арку Дружби народів. По-друге, сюди можна швидко дістатися з центру. І, по-третє, тут ти можеш повалятися в шезлонгах Південного берега Києва або влаштувати власну вечірку на піску.

Русанівська набережна

Русанівка – це і район Києва, і невеликий рукотворний забудований острів. Місцеві ніжно називають його «київською Венецією». Русанівка славиться красивою набережною з фонтанами, що б’ють прямо з води, і божевільними заходами. Щоб зустрічати світанок, йдемо на набережну, а для заходів підійдуть газони поруч з двома іншими каналами, які оточують острів.

Як дістатися: 15 хвилин ходьби від метро «Лівобережна».

Не витрачай свого літа даремно. Вперед на зустріч нового і цікавого !