Лайфхаки із закордонного стажування студентів Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу

Важливим аспектом формування конкурентоздатного фахівця сфери гостинності є проходження студентами закордонного стажування. Студенти ФГРіТБ проходять стажування у різних країнах як для формування високого рівня професійності, так і для розширення кругозору. Нині ділимося з вами цікавими лайфхаками з Ізраїлю.

Не гаймо часу і відправляємось у віртуальну подорож разом із Факультетом готельно-ресторанного і туристичного бізнесу !

Єрусалим, Стіна Плачу

У давнину на каменях Котеля (так Стіна Плачу називається на івриті) вибивали імена хворих, благаючи всевишнього про зцілення. Сьогодні, звичайно, ніхто не висікає свої прохання на каменях, але у вузькі щілинки між ними вкладають записки з бажаннями. Причому просять про різне: вийти заміж за коханого, вступити до університету, виграти в лотерею. Можливо у вас знайдеться своя заповітна мрія, якою захочеться поділитися.

Масада

Недалеко від південно-західного узбережжя Мертвого моря, на пласкій вершині однієї з гір, розташована стародавня фортеця Масада, як притулок від ворогів. З часом вона стала символом мужності і прагнення єврейського народу до свободи. Піднятися на світанку на гору і зустріти сонце біля підніжжя стародавньої фортеці – дивовижне відчуття. З висоти більш ніж 450 метрів вам відкриються безмежні скелясті рівнини і блакитне море.

Меморіал Яд Вашем

Будьте готові до глибокого душевного потрясіння, без якого неможливо зрозуміти Ізраїль і усвідомити силу духу єврейського народу. Інсталяції та документи, фотографії і справжні речі, що залишилися від часів найжорстокішого геноциду в історії людства не залишать байдужими навіть найвибагливіших. Вразливим особистостям і тонко організованим рекомендуємо запастися серветками. Не бачити не можна. Бачити нестерпно. Бачити обов’язково.

Тель-Авів Яффо

Модний і світський, стародавній і таємничий, Тель-Авів (місто весни на івриті) – найбільш яскраве і незвичайне з ізраїльських міст. Давнє місто рибалок Яффо полонить вузькими звивистими вуличками, широкий пляж вабить охочих поринути у теплі води Середземного моря, а центр міста занурює в суєту і ритм великого мегаполісу. Одна із найцікавіших пам’яток –  знаменитий блошиний ринок в старому районі міста. Це місце, де можна знайти по‑справжньому рідкісні речі. Продавці не проти поторгуватися, тому не соромтеся збивати ціну на старовинні речі, які ви вподобали.

Бахайські сади в Хайфі

Одне із найбільш північних міст Ізраїлю – Хайфа – славиться Бахайськими садами, які зеленими терасами спускаються вздовж гори Кармель від Храму Баба до Середземного моря. Неймовірний вигляд, приголомшливі фарби і панорамний огляд міста зробили хайфські сади восьмим чудом світу. Вам неодмінно сподобається.

Відкриваємо світ разом зі студентами Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу Університету культури.