Мобільні додатки які допоможуть вам в подорожі

Однією з найбільш хвилюючих моментів відпустки є її очікування. Квитки та готелі заброньовані, путівники придбані та прочитані задовго до відльоту, а ваш смартфон готовий до свіжої порції незабутніх вражень.

Студенти Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу  діляться з вами корисними туристичними додатками без яких не обійтися під час мандрівки. Неважливо, куди і коли ви прямуєте, користуєтеся ви IOS чи Android, встановіть ці додатки і не пошкодуєте. Отож.

SAS Survival Guide

З цим додатком ви знатимете все! Якщо ви плануєте похід на природу чи вирішили відпочити у безлюдних місцях, вам просто необхідно мати цей додаток. Складений колишнім солдатом та інструктором Спеціальної повітряної служби (SAS), програма містить сотні навичок і порад виживання, які допоможуть вам як вдома, так і поза його стінами. Звичайно, додаток може не знадобитися вам у 5-зірковому готелі в нью-йоркському Гринвіч-Віллидж, однак краще перестрахуватися, ніж потім шкодувати.

FlightAware

Більше не потрібно завантажувати карти окремих аеропортів чи додатки різних авіакомпаній – FlightAware дозволяє слідкувати за будь-яким рейсом в режимі реального часу, одержувати повідомлення та сповіщення про затримки рейсів в аеропортах.

Google Translate

Старий добрий помічник (в мережі інтернет) Google Translate сьогодні пропонує просто фантастичні можливості: переклад в режимі офлайн та в реальному часі. Завантажте потрібну мову та наведіть камеру на текст, який потрібно перекласти, і ви одержите миттєвий переклад.

AroundMe

AroundMe визначає ваше місце знаходження і надає перелік найближчих до вас банків, барів, автозаправних станцій, лікарень, кінотеатрів, ресторанів, супермаркетів, театрів і таксі. Це досить зручно, якщо ви захочете піти в кіно, і життєво необхідно, якщо вам раптом стане зле.

Check and Pack

Це чудовий порадник, який підкаже вам, що слід взяти з собою. З його допомогою ви зможете зібрати валізу. Програма створить для вас індивідуальний список речей, тому ви можете бути впевнені в тому, що нічого не забудете. Вам всього лише потрібно розповісти йому про пункт призначення, тип подорожі, транспорт та інші важливі деталі, наприклад, про те, що ви подорожуєте з дитиною. Додаток також нагадає вам про ті речі, які потрібно зробити перед поїздкою.

TripTrip

Цей додаток візуалізує вашу подорож по днях. Ви можете додати перебування в готелі або апартаментах, і кожен день ви будете бачити актуальну інформацію. Крім того, ви можете додавати в списки пам’ятки, ресторани, кафе, музеї і так далі.

WiFi Map

Сучасний відпочинок у подорожі майже неможливий без Інтернету. Першим і найважливішим :) ділом після заселення до готелю є перевірка, чи працює у номері WiFi. Але було б непогано мати безкоштовний доступ до Інтернету не тільки в готелі. У цій справі вам допоможе інтерактивна карта з нанесеними на неї позначками, в місцях де є безкоштовний WiFi. Ви завжди можете знайти найближче місце доступу і підключитися до Інтернет, використовуючи пароль який вам надасть сам додаток. Інформацію про точки доступу і паролі до них вносять самі користувачі, актуальність даних в більшості випадків на висоті, адже додаток дуже популярний

Citymapper

Якщо подорожуючи ви віддаєте перевагу громадському транспорту, вам допоможе в цьому своєрідна транспортна карта міст світу, яка об’єднує в собі всі доступні маршрути автобусів, трамваїв, тролейбусів і метро, а також велосипедні маршрути і місця прокату байків. Додаток дозволить заздалегідь побудувати і оцінити ваш маршрут, вкаже приблизний час поїздки. На даний момент додаток підтримує 39 найпопулярніших туристичних міст по всьому світу.

Приємних подорожей!!!