(093) 002-98-08

(096) 989-88-92

Viber   WhatsApp   Telegram   TikTok

Instagram   Facebook      Ukr.net

Поєднання теорії і практики - запорука успішної майбутньої кар'єри

 

Київський національний університет культури і мистецтв вважає пріоритетним напрямом діяльності надання можливості студентам закріпити отримані теоретичні знання практичними навичками під час  проходження практики як в Україні, так і закордоном. На Факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу студенти-туризмознавці успішно проходять стажування в різних країнах та в Україні. 

У рамках виробничої практики студенти старших курсів, мали можливість  реалізувати свої професійні знання, уміння і навички співпрацюючи з відомими туристичними агенціями і туроператорами. Зазначимо, що більшість студентів після успішного проходження практики отримали запрошення на роботу і можливість формувати свою успішну кар’єру! 

 

 


 

 

 «Я проходила практику і водночас працювала у Мережі агенцій «Магазин гарячих путівок» на посаді менеджер з туризму. Це робота, що потребує зусиль та праці. Робота з людьми, мабуть, одна з найцікавіших, особливо у момент підбору незабутнього відпочинку. Нам довіряють найцінніше – вільний час. Я дуже вдячна кафедрі міжнародного туризму Університету культури  за можливість повноцінно працювати та здобувати такий професійний досвід!» – своїм враженнями про проходження практики поділилась Богданова Ірина. 

 

«Практика в туристичній компанії «Сан Холідейз» стала початком реалізації моїх професійних цілей. Саме університет допоміг мені відновити інтерес до того, що так давно хотіла втілити в життя. Не можу не відмітити те, що робота справді може приносити задоволення» – відгук Сахарчук Сніжани. 

 

«Проходила практику в туристичній компанії «Перше Дитяче Турбюро». Вирішила розширити свій досвід в сфері дитячого відпочинку. Бути агентом в такому турбюро  це дарувати малечі яскраві емоції та неймовірне літо. Тому відповідальність дуже велика. Протягом практики я навчилась бути ще більш  відповідальність, допомагаючи обрати потрібний табір, бронючи квитки та супроводжуючи туристів, з якими я від моменту вибору цікавого табору, до початку мандрівки» – поділилась Аліна Луньова. 

 

«Практика для мене є важливим етапом в навчальному процесі, адже я навчаюся налагоджувати звязки з колегами, клієнтами, підкріплюю теоретичні знання практичними навчиками» – поділилася студентка  Дорошенко Катерина, яка проходила практику на підприємстві «Елегант Тревел» у відділі бронювання на посаді менеджера з туризму. 

 

«Практика проходила y туроператора «I&J Travel». Кожен новий робочий день готував для нас цікаві завдання, які ми ентузіазмом виконували. Адже, робота в туризмі цікава та непередбачувана. Спілкування з туристами, цікаві тренінги та семінари, можливість ще більше розширювати свій кругозір  це все практика на кафедрі міжнародного туризму ФГРіТБ» – поділились про особливості проходження виробничої практики на базі туристичного оператора студентки Валентина Вакарова та Юлія Міцюк. 

 

«Я проходила практику і тепер вже працюю у вільний від навчання час в туристичній агенції «TUI», що є однією з провідних туристичних компаній світу. Кожного дня я маю можливість допомогти людям створити їх незабутній відпочинок, дізнатися одну із головних новин туристичного ринку, відкрити для себе ще один новий готель чи курорт, найкрасивіших країн світу, ну і звичайно просто поспілкуватися з туристами. Завдяки практиці я ще раз переконалась, що в туризмі сумувати тобі буде ніколи» – розповіла Задесенець Ірина. 

 

«Перш за все дякую Кафедрі міжнародного туризму ФГРіТБ Університету культури за можливість проходити практику в різні туристичні сезони, адже в туризмі це є надважливим! Великим плюсом вважаю вдале поєднання теорії і практики, оскільки всі знання , набуті на парах я використовую в роботі! Туристична компанія «Join Up!» є на сьогоднішній день лідером в Україні з продажу багатьох напрямів (країн), тому досвід , отриманий тут, є безцінним! Дякую за можливості своєму університету та «Join Up!» – Федишина Дар’я. 

 

Завдяки програмі закордонного стажування, студенти-туризмознавці  Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу мають можливість підвищити рівень фахових компетенцій,  вдосконалити свій рівень володіння іноземними мовами, розвивати комунікативні навики, що сприяє ефективній підготовці до майбутньої професійної діяльності в справжніх виробничих реаліях. 

 

 

У рамках навчальної практики студентська молодь третього курсу разом з активістами факультету вивчали елементи нематеріальної культурної спадщини закарпатського регіону. 

Під час відвідування закарпатського туристичного регіону в студентів була прекрасна нагода не лише помилуватися принадами «срібної» землі, а й зосередити увагу на туристичних родзинках об’єктів матеріальної та елементів нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, виявити їх атрактивний потенціал, поспілкуватися з носіями живої автентичної традиції. 

 

 

Саме мандруючи, відкриваючи і підкорюючи нові вершини знань, студентство напряму «Туризм» ФГРіТБ формує свій різносторонній  життєвий досвід,  багаторівневу фахову підготовку та зміцнює і утверджує свою професійну компетентність.  

 

 

Отже, поєднання теорії і практики на Факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, сприяє високому рівню якості підготовки майбутніх фахівців-туризмознавців, дає можливість  успішно адаптуватися до нових ситуацій на ринку та формувати конкурентоздатних фахівців. 

 

ДЕКАНАТ:

Адреса: Київ, вул. Є. Коновальця, 36 (каб.709)

Режим роботи: ПН. - ПТ.: 08:30 - 17:30

Тел.: +38(093) 002-98-08

Моб.: +38(096) 989-88-92 Готельно-ресторанна справа, консультує: Комарніцький Ігор Олегович

Моб.: +38(093) 002-98-08 Готельно-ресторанний і туристичний бізнес, консультує: Пилипів Вікторія Володимирівна

Моб.: +38(096) 902-29-03 Міжнародний туризм, консультує: Плецан Христина Василівна

E-mail: fgritb@ukr.net

         

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ:

Адреса: Київ, вул. Чигоріна, 20 (каб.12)

Режим роботи: ПН. - НД.: 08:00 - 20:00

Тел.: +38(044) 285-44-03

Тел.: +38(044) 285-43-86

Факс: +38(044) 285-85-27

E-mail: abiturient@knukim.edu.ua

             

МИ НА КАРТІ:

 
Карта (клацніть для збільшення)

Copyright © 2019 ФГРіТБ КНУКіМ