(093) 002-98-08

(096) 989-88-92

Viber   WhatsApp   Telegram   TikTok

Instagram   Facebook      Ukr.net

Вітер народу - фламенко: пристрасть, кохання, честь!

 

Днями на Факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу завжди відбуваються феєричні заходи у стилі ЮНЕСКО! Так, пригадаємо неймовірний захід – «Вітер народу– Фламенко: іспанський сплав духу та душі! Пристрасть, кохання, честь». 

 

 

Студентський актив ФГРіТБ спільно з творчою і креативною молоддю Університету культури, факультетом хореографічного мистецтва, факультетом дизайну і реклами та Центром розвитку «Демократія через культуру», підготували чудову святкову програму сповнену позитиву, креативу та щирості.  

Організатори та учасники подарували у День закоханих дивовижну магію мистецтва, що поєднує поезію, танець, живопис і народну традицію, і все це складається одне поняття – нематеріальна культурна спадщина як невмируща душа народу.  

 

 

Усі запрошені мали можливість насолодитись магією мистецтва сучасного каталонського митця Антоні Міро (всесвітньо відомий сучасний каталонський митець, твори якого зберігаються в багатьох музеях і приватних колекціях по всьому світу) серією літографій «Вітер народу», що складається з двадцяти чотирьох робіт, назви яких відповідають першим двадцяти чотирьом рядкам вірша. Обличчя Ґадеса покладене в основу низки робіт, що чітко ототожнюють танцюриста з героєм вірша Ернандеса «Я вітром народу підхоплений» іспанського поета Міґеля Ернандеса. 

 

Завдяки майстер-класу від метра своєї справи – Ірини Миколаївни Гутниквикладача кафедри народної хореографії, викладачі та студенти мали можливість познайомитись з музично-танцювальним стилем фламенко, що внесений до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. 

 

 

 Своїм творчим підходом до постановки цього танцю здивували студенти спеціалізації «народна хореографія», які з особливим інтересом вивчають іспанські народні танці. Презентували увазі гостей роботу студентки 4 курсу Лукашик Дарії «Іспанські мотиви». Педагог-кандидат мистецтвознавства, старший викладач Ольга Дмитрівна Помпа.  

 

Гарний настрій панував серед студентів та викладачів протягом усього дня і кожен учасник заходу запам’ятав цей день як один з найкращих чудових та захопливих свят студентського життя. А неперевершеним ведучими заходу стали Тарас Цимбалюк і Аня Шастун.  

 

 

«Мені дуже сподобалось це свято поділилася своїми враженнями студентка, групи Т-27 Аня Буркацька. Я не очікувала, що святкова програма буде такою феєричною. Дякуємо за привітання і чудовий настрій». 

«Все просто чудово! Дякуємо студентському активу та викладачам факультету за море позитиву та святкового настрою», студентка 4-го курсу групи ГРТС Оксана Осипова.  

 

 

Святкову програму завершили інноваційним майстер-класом від знаменитого шеф-кухаря з приготування неймовірної страви «паелья», що також внесена до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. 

 

 

 

Феєричний захід  до дня закоханих у стилі ЮНЕСКО – «Вітер народу – фламенко» Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу вдався! Попереду ще дуже багато цікавого!!! 

 

ДЕКАНАТ:

Адреса: Київ, вул. Є. Коновальця, 36 (каб.709)

Режим роботи: ПН. - ПТ.: 08:30 - 17:30

Тел.: +38(093) 002-98-08

Моб.: +38(096) 989-88-92 Готельно-ресторанна справа, консультує: Комарніцький Ігор Олегович

Моб.: +38(093) 002-98-08 Готельно-ресторанний і туристичний бізнес, консультує: Пилипів Вікторія Володимирівна

Моб.: +38(096) 902-29-03 Міжнародний туризм, консультує: Плецан Христина Василівна

E-mail: fgritb@ukr.net

         

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ:

Адреса: Київ, вул. Чигоріна, 20 (каб.12)

Режим роботи: ПН. - НД.: 08:00 - 20:00

Тел.: +38(044) 285-44-03

Тел.: +38(044) 285-43-86

Факс: +38(044) 285-85-27

E-mail: abiturient@knukim.edu.ua

             

МИ НА КАРТІ:

 
Карта (клацніть для збільшення)

Copyright © 2019 ФГРіТБ КНУКіМ