Кураторські години разом із ФГРіТБ

Ось і добіг кінця перший навчальний тиждень для студентів Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу. Першим він був для кожного студента, а от по-справжньому особливим видався для цьогорічних першокурсників, які перегорнули ще одну, таку важливу, сторінку власного життя та поринули у справжній вир студентства, нових друзів та незбагненних емоцій.

Перший тиждень навчання запам’ятався студентам не лише акліматизацією у стінах університету, знайомством з одногрупниками та викладачами. Куратори першокурсників не дають студентам сумувати, а активно гуртують їх, створюючи із першачків-незнайомців одну велику і дружню родину. Саме для цього на факультеті декілька раз на тиждень проходять КУРАТОРСЬКІ ГОДИНИ, які дуже важливі для формування сприятливої атмосфери в колективі.

«Щодо кураторської години. Це було дуже круто. Наш куратор - Христина Василівна, влаштувала нам прогулянку центром Києва і годинку спілкування біля Арки Дружби Народів. Ми мали змогу краще дізнатися один одного. Адже завдання нашої групи і куратора стати справжньою великою дружньою сім‘єю! Час був проведений класно і з користю. Впевнений, найцікавіше ще попереду.» - розповідає про свої враження від прогулянки із куратором Віталій Пашкевич, студент групи Т-39.

Ось як висказався про кураторську годину студент першого курсу Валерій Бойко:

«Ми дуже вдячні нашим кураторам за приємне проведення часу в такій приємній та дружній атмосфері. Завдяки їм побачили мальовничі місця нашої прекрасної столиці, а також незабутньо провели час у колі найближчих друзів!»

«Цього четверга наша група разом із групою ГРС-29 гуляли мальовничими місцями Києва. Ми побували у Маріїнському парку та побачили Маріїнський палац - місце всіх офіційних зустрічей президента України. Також ми спустилися до Арки Дружби народів та змогли насолодитися пречудовим краєвидом Києва з оглядового майданчика поблизу.» - розповідає нам студентка групи ГРС-19 Анна Козельська.

Ось так розпочалося навчання на Факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу! Продовжуємо руйнувати шаблони про складне та нудне студентське життя, бо з нашим університетом часу на сумування просто немає!