Найкреативніші готелі України

Під час проходження стажування в сфері гостинності студенти старших курсів напряму ФГРіТБ проаналізували і виокремили найбільш відвідувані, надзвичайні, концептуальні готелі України серед гостей (клієнтів).

Готель IQ, Київ

Чим незвичайний: це, мабуть, самий сучасний готель в нашому списку. Власники оснастили його новітніми технологіями. Тому іноді, щоб просто прийняти душ або відкрити вікно, доводиться подумати, як це зробити. А все тому, що готель облаштований  технологією «Розумний будинок». Але коли до неї звикаєш, то без цієї системи важко обійтися, адже вона вирішує безліч побутових завдань самостійно.

Де знаходиться: Київ, вулиця Вадима Гетьмана, 6.

Готель «Стара Правда»

Чим незвичайний: Світ ділиться на тих, хто вже прочитав або подивися «Володаря перснів» і «Хобіта», і тих, хто тільки збирається. Це ж саме можна сказати і про готель «Стара правда», адже тутешні будиночки дуже схожі на вигадані Толкіним хатини-нори хоббітів. Тому, потрапляючи сюди, створюється враження, що дійсно казковим чином опиняєшся в Середзем’ї, де живуть хоббіти, чарівники і ельфи.

Де знаходиться: Івано-Франківська область, урочище Подина, село Поляниця, 62а.

Готель «Історія»

Чим незвичайний: 4-поверховий дизайн-готель є концептуальним, оскільки присвячений історії України на різних етапах. Це темно-сіра будівля, у вечірній і нічний час підсвічується ліхтарями і схоже на казковий будиночок. Усі номери мають назви того чи іншого періоду в українській історії та відповідно оформлені: Печера, Трипілля, Скіфія, Київська Русь, Кріпосне право, Княжий, Козацтво, УПА і Класика. Це, мабуть, один з найбільш незвичайних готелів в Україні.

Де знаходиться: Івано-Франківська область, село Поляниця, урочище Подина.

Готель «Чорний замок»

Чим незвичайний: тим, хто приїжджав в Івано-Франківськ хоча б раз, екстер’єр готелю здається знайомим. А все тому, що готель «Чорний замок» розташований на в’їзді в обласний центр Прикарпаття, тому бачив, принаймні з вікна, його кожен. Готель виконаний в середньовічному стилі, це помітно як у зовнішньому вигляді, так і в інтер’єрі. Цікаво, що гості закладу можуть скористатися тутешнім приналежностями, щоб приготувати барбекю. Тому можна смакувати стравами не тільки місцевих кухарів, але і своїми.

Де знаходиться: Івано-Франківськ, Калуське шосе, 7/1.

Кемпінг «Білий бізон»

Чим незвичайний: родзинкою у кемпінгу є бунгало на території комплексу. Затишні дерев’яні будиночки повертають гостей в дитинство. Адже чи не кожному з нас хотілося мати таку хатину на березі річки чи навіть індіанський намет, щоб було багато простору для відпочинку та ігор. У кемпінгу цікаве заняття знайде собі як дитина, так і дорослий. На території розташований невеликий басейн. У разі якщо захочеться екстриму, можна замовити сплав річкою. Для любителів велопрогулянок завжди знайдеться вільний велосипед.

Де знаходиться: Івано-Франківська область, Городенківський район, село Лука. Кемпінг розташований на березі Дністра, в 50 км від обласного центру Прикарпаття.

Готель NEMO

Чим незвичайний: родзинкою закладу є дельфінарій і прекрасний вид на чорне море, оскільки готель знаходиться безпосередньо на березі. На даху готелю розмістилася лаунж-зона, басейн і оглядовий майданчик з якої гості готелю абсолютно безкоштовно можуть насолодитися шоу дельфінів. Сюди приїздять гості з усієї України та зарубіжжя, щоб поплавати з дельфінами! Радимо провести такий відпочинок з дітьми, їм неабияк сподобається такий відпочинок.

Де знаходиться: Одеса, Пляж Ланжерон, 25

Арт-готель «Баккара»

Чим незвичайний: готель розташований на воді. Тобто це плавуча баржа, перетворена в затишний готель, з вікон якого можна милуватися чудовою панорамою дніпровських берегів, з іншого боку вікна номерів виходять на парк. Зовні готель нагадує океанський лайнер з дахом синього кольору, а в цілому, здалеку готель схожий на кольоровий вітраж. В інтер’єрі переважають світлі тони, є зручні меблі в вінтажному стилі. Сміливо можна сказати, що цей арт-проект входить до списку найбільш цікавих готелів України.

Де знаходиться: Київ, Венеціанський острів, 1

Відкриваємо Україну разом із студентами Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу Університету культури.