Поради від ФГРіТБ для саморозвитку

Кожному відомо, що мода, як і історія, циклічні. А мода на книги – вічна. Скільки людей ви бачите в метро кожного ранку, коли їдете в університет, які читають книжки – електронні або паперові, не має значення? Чи можна сказати, що мода на книжки повертається? А чому ні? І хіба це погано?

Студенти ФГРіТБ  підготували для тебе ТОП книжок, які тобі просто необхідно прочитати до 30 років, тобто, як розумієш, часу у тебе предостатньо.

1. Сіддхартха (Германа Гессе) - потужна розповідь про важливість життєвого досвіду, як прийти до розуміння реальності і як досягти справжнього просвітлення.
  2. 1984 (Джордж Оруелл) - написаний в 1949 році, роман у жанрі антиутопії «1984» все ще зберіг свій сенс і по сей день. Він розповідає про всезнаючого уряд, який, використовуючи тактику спостереження 24/7, переслідує і маніпулює усіма громадянами країни.
  3. Вбити пересмішника (Харпер Лі) - роман розкриває спірні питання раси і бідності в 1930 році на Півдні. Історія розкриває суд над темношкірим, якого звинувачують у зґвалтуванні і зловживанні білої дівчиною. Розповідь присвячена боротьбі за справедливість і бажанню назавжди покінчити з забобонами.

1. Механічний апельсин (Ентоні Берджесс) - кошмарне бачення божевільної молодіжної культури, цей роман буквально захоплює, приводячи вас в лють і захват одночасно.
  2. Права людини (Том Пейн) - написана в епоху Великої Французької Революції, ця книга була однією з перших, яка привнесла поняття прав людини з точки зору демократії.

1. Сто років самотності (Габріель Гарсіа Маркес) - чудовий письменник, чудовий роман. Написаний в незвичайній формі, він оповідає про важливість історії нашої культури.
  2. Мудрість пустелі (Томас Мертон) - справжня колекція цінних думок, міркувань і роздумів про те, що таке життя і як жити "правильно".
  3. Вітер у вербах (Кеннет Грем) - можливо, одна з кращих дитячих книг, коли-небудь написаних. Ця коротка розповідь допоможе вам цінувати прості задоволення життя. Книга цікава і захоплююча сама по собі грайливою сумішшю містицизму, пригод, моралі і товариського духу.

1. Мистецтво війни (Сунь Цзи) - одна з найстаріших книг світу про військову стратегію. Це найуспішніша письмова робота по розробки стратегії і бізнес-тактики.
  2. Володар кілець (Джон Рональд Руел Толкієн) - одна із самих найбільших вигаданих історій в світі, а на сьогоднішній день - одна з найпопулярніших і найвпливовіших письмових робіт двадцятого століття. Першою книгою справа не закінчиться, тому сміливо запасайтеся всієї серією.

На продовження списку очікуй в майбутніх статтях, а поки жвавіше берись за дані книги!!!