Viber   WhatsApp   Telegram   TikTok

Instagram   Facebook      Ukr.net

Що необхідно зробити, поки ти першокурсник

Помилково знайти таку людину, яка б не відчувала ностальгію за своїм студентством. Це та пора, коли ти молодий, емоційний, сповнений енергії і ідей. Перший курс- це саме той період, коли потрібно увійти в колію університетського навчання, гарно себе зарекомендувати та відчути що з саме те студентство.

Пропоную чек-лист того, що необхідно зробити, поки ти першокурсник.

1. Навчіться незалежності і самостійності.

Ніхто більше не буде гладить ваші сорочки, готувати вам вечерю або прати одяг. Це трохи сумно, звичайно, так що саме час навчитися відповідати за самих себе, поки ви ще юні і маєте хоч греблю гати прав на помилку!

1. Знайти справжніх друзів.

Університет - це величезна кількість людей, які дуже схожі і водночас сильно від вас відрізняються. Кажуть, саме в студентські роки ми знаходимо друзів на все життя, що ж - не пропустіть цей момент.

1. Заробити свою першу зарплату.

Немає почуття кращого та більш задовільного, ніж від перших власноруч зароблених грошей!

Удачі вам, дорогі студенти, насолоджуйтеся цим чарівним часом!

1. Відвідайте всі цікаві тобі культурні місця.

Поки у тебе є в запасі 4 роки, скористайся студентськими пільгами. Сходити в усі цікаві та доступні тобі культурні місця,особливо, на першому курсі, коли навчання йде “по лайту”. Тому стеж за безкоштовними або недорогими заходами міста, щоб розраховувати свій час на культурний відпочинок.

1. Освоїти науку тайм-менеджменту.

В університеті можна прокачати себе в плануванні часу. Спробуй різні методики, додатки по тайм-менеджменту і вибери зручний для тебе варіант. Призвичаївшись на першому курсі, будеш встигати швидко справлятися зі справами, без перевтоми. Так так що залишиться час на хороший відпочинок.

1. Вивчати англійську мову.

Наша професія тісно пов’язана з умінням комунікувати з людьми, а також, досить важливо, з іноземцями. Якщо хочеш в майбутньому бути цінним фахівцем і виїжджати у відрядження за кордон, продовжуй його вивчати хоча б самостійно.

Читай тексти, повторюй слова і правила, вдосконалюй свою розмовну мову друзями або на спеціальних платформах для спілкування з носіями мови.

Не втрачай можливості різнобічно розвиватися, не стій на місці, прямуй впевненими кроками до своєї мрії і все буде супер!