Viber   WhatsApp   Telegram   TikTok

Instagram   Facebook      Ukr.net

Студентський парламент ФГРіТБ – ракета креативу!

Факультет готельно-ресторанного і туристичного бізнесу має потужну студентську організацію – студентський парламент. Студенти-першокурсники після виборів студ.активу, динамічно влилися у команду та вже реалізовують свої творчі проекти.

Команда ініціативних, креативних та самовідданих студентів факультету разом із деканом Комарніцьким Ігорем Олеговичем нещодавно організували фотосесію на модних університетських локаціях.

Студентський парламент ФГРІТБ працює задля цікавого дозвілля, налагодження побутових умов в гуртожитках, високої успішності в навчанні, пропаганди спортивного та здорового способу життя серед всієї студентської громади.

Неймовірні заходи, розіграші, квести фото та відео-звіти – усе це робота нашої мега-творчої банди, яка робить все для створення позитивної атмосфери та лише яскравих моментів студентського життя.

Студентський парламент ФГРІТБ налічує три  потужні комітети, з якими зараз трішки познайомимося:

Перший комітет відповідає за організацію заходів для студентської молоді факультету та має назву ІВЕНТ-комітет.  Не дивно, що студенти саме цього комітету креативні та талановиті, адже вони творчі особистості та вкладають у кожен проект всю свою душу, ідеї та задуми, а на заходах віддаються на повну.

МЕДІА-комітет – допомагає зафіксувати усі моменти та події із життя студентства. Це наші професіонали медіа-простору ФГРІТБ. Тому, дивлячись круті фотосети  із заходів, не забувай, що це все розробки та проекти креативних студентів.

Команда ІНФОРМ-комітету відповідальна за змістовне оформлення акантів соціальних мереж та сайту факультету. Тож ми не дуже здивується, якщо в майбутньому кожен із учасників комітету стане справжнім ресторанним критиком чи експектор гостинності.

Тож не втрачай часу, а крокуй до мети впевненим кроком. Ти режисер свого життя приєднуйся до нашого студентського парламентуФГРІТБ  і твори разом із нами!