Viber   WhatsApp   Telegram   TikTok

Instagram   Facebook      Ukr.net

Чому бути студентом – це круто?

Подорожі

Прекрасна можливість побачити всі місця, про які мріяли. Студентський допоможе вам зекономити на квитку, а хороша компанія зробить поїздку веселішою. Не знаю, що можна придумати краще, аніж подорожі.

Це ж все і одразу: враження, нові знання, чимала доза натхнення. Це ті моменти, про які ви згадуватимете завжди. Бо, коли ти турист, пригод хоч відбавляй.

Люди

Ви зустрінете багато прекрасних людей, які готові протягнути руку допомоги, порадити, вислухати. Вони стануть вашими друзями, викладачами чи керівниками. Бути студентом - це завести собі друзів на все життя. Не в школі, а саме в університеті зав'язується справжня дружба. Є, звичайно, винятки, але університетська дружба завжди особлива.

Відповідальність

Це саме той момент, коли «час стати серйозним». Та не в сенсі зображати серйозне обличчя і дивитися на усіх суворим поглядом. Ні. На першому курсі почуття відповідальності проявляється не так яскраво, як на останніх роках навчання.  Але якщо ви хоча б приблизно уявляєте, чого насправді хочете, почуття відповідальності буде проявлятися все більше і більше. З’явиться усвідомлення: тільки ви архітектори свого життя. І обирати, яким воно буде, також тільки вам. А далі, як виявиться, перед вами відкрито дуже багато можливостей.

Високий інтелектуальний рівень

Студентство – золота молодь. У них світла голова та допитливий розум. Вони багато читають та дивляться, вбираючи подібно до губки, знання та інформацію. Не дивно, що відмітною ознакою студентства вважається інтелектуальність та ерудованість. В останнє десятиліття студенти також визнані найбільш «технологічно підкованою» частиною населення – адже вони розбираються в комп’ютерах та інших гаджетах набагато краще, ніж старше покоління.

Креативність

Студенти творчо підходять до вирішення будь-якої задачі. Вечірка, день народження, романтична прогулянка, групова поїздка – будь-яка подія перетворюється на справжнє свято життя з безліччю несподіваних сюрпризів. Серед студентської молоді також популярні ігри в квест, інтелектуальні лабіринти та інші види розваг, що розвивають творче начало і нестандартне мислення.

Студентське життя – не тільки відвідування пар та «зубріння», а й соціалізація особистості. Навчання у ВНЗ робить людину дорослішою у всіх сенсах та розвиває здатність до комунікації.