Viber   WhatsApp   Telegram   TikTok

Instagram   Facebook      Ukr.net

ФГРіТБ інфо: топ-5 мобільних додатків для студентів

Сучасні технології наступають! Щодня, інноваційні розробники роблять багато, аби полегшити життя студентів і активізувати навчальний процес. Тож, студенти ФГРіТБ розкажуть саме за це, адже, саме для цього ми створили топ-5 мобільних додатків для студентів.

1. Puzzle Alarm Clock

Скільки разів ви просипали пари, тому що рука сама вимикала дзвінок будильника, ще до того, як мозок встигав прокинутися? Додаток Puzzle Alarm Clock ефективно бореться з цим: для того, щоб змусити замовкнути їх будильник, потрібно спочатку вирішити кілька головоломок, що з'являються у випадковому порядку. Якщо ж ви і після них боїтеся заснути, будильник попросить підтвердити, що ви прокинулися, інакше задзвонить знову. А для дуже великих любителів поспати в Puzzle Alarm Clock є функція, яка вимкне будильник тільки тоді, коли ви просканіруете обраний штрихкод. Наприклад, на гелі для душу або на йогурті.

1. Timetable

Існує величезна кількість електронних щоденників, проте вони, як правило, «заточені» під роботу, а не під навчання. Але простий і красивий додаток Timetable направлений на шкільний та університетський розклад. У нього не тільки можна забивати час пар і додаткових занять, а й вписувати домашні завдання, курсові, заліки та іспити. Під кожним предметом пропонують вказувати, в які дні і де проходять пари, коли призначений іспит і навіть як звати викладача. Збираючи таким чином інформацію, додаток не тільки нагадає, що пора займатися, але і переведе ваш телефон в беззвучний режим на час уроку.

1. Clockwork Tomato

Clockwork Tomato - простий і ефективний таймер, побудований на знаменитій «помідорній» техніці, в якій періоди інтенсивної роботи змінюються короткочасними перервами. У класичному варіанті це співвідношення - 25 хвилин роботи і 5 хвилин відпочинку, які допомагають мозку переключитися і відпочити, але додаток дозволяє користувачеві самому вибрати обсяг часових проміжків. Також можна налаштувати кількість «помидорок», тривалість великої перерви, що настає після проходження декількох циклів, звуки при закінченні і т. П.

1. Dict EN-RU

Англійська мова викладають практично у всіх вузах, і невеликий, швидкий, але досить функціональний словник напевно стане в нагоді. Особливостями Dict EN-RU є компактність, робота в офлайн-режимі (так, що ви не залишитеся без словника в самий невідповідний момент), а також пошук з урахуванням морфології і можливих помилок.

1. FBReader

Ніколи люди не читають так багато, як під час навчання. Навіть якщо ви не фанат художньої літератури і не вчитеся на гуманітарній спеціальності, вам все одно доводиться вивчати безліч підручників. FBReader - «читалка» для електронних книг, що підтримує всі популярні формати. Зручна і проста у використанні, вона дозволить вивчати необхідну літературу не тільки вдома, але і в дорозі, в чергах і на обіді, що дозволить прискорити процес навчання і звільнить трохи часу.