Тетяна Бабійчук: сучасні підходи до управління персоналом

На Кафедрі готельно-ресторанного бізнесу ФГРіТБ відбулась відкрита лекція HR-менеджера 5-зіркового «Opera Hotel» Тетяни Бабійчук.

Фахова зустріч проходила в рамках науково-практичної діяльності факультету і була присвячена темі «Персонал для готельно-ресторанного і туристичного бізнесу: труднощі, працюючі інструменти та успішні практики».

До відкритої лекції з цікавістю долучились як студенти, так і викладачі Кафедри готельно-ресторанного бізнесу та факультету. Практик-професіонал представила увазі аудиторії цікаву проблему щодо особливостей відбору, навчання, оцінювання та стимулювання персоналу сфери гостинності, розкрила секрети сучасних підходів до управління персоналом готелю «Opera Hotel», підвищення професійного розвитку трудових ресурсів та пошуку інструментів вирішення конфліктних ситуацій з гостями.

Тетяна Бабійчук зауважила, що готельно-ресторанний бізнес відкритий для людей, які бажають саморозвитку та самовдосконалення. Виходячи з цього твердження, вона виокремила 5 принципів, які необхідно враховувати при проходженні співбесіди з метою працевлаштування без досвіду роботи:

• Організованість
  • Сконцентрованість
  • Ініціативність
  • Лаконічність
  • Увага до деталей.

Особливо корисним захід виявився для студентів 4-го курсу, які вже незабаром отримають дипломи бакалавра з готельно-ресторанної справи і будуть застосовувати здобуті знання у своїй практичній діяльності.

Тема управління персоналом підприємства готельного бізнесу стала актуальною і для професорсько-викладацького складу кафедри, адже за допомогою таких заходів викладачі черпають нові ефективні методики і підходи до керівництва людськими ресурсами, в подальшому передаючи набуті знання студентам.

На завершення промови Тетяна Бабійчук побажала всім присутнім не зупинятися на досягнутому, бути наполегливими, шукати в собі ті особливості та якості, які допоможуть досягти професійного зростання!