Весна, як жінка. Жінка, як весна!

Весна, як жінка. Жінка, як весна:

Буває ніжна, а бува примхлива,

То зазвучить грайливо, як струна,

А то раптово вибухне, мов злива!

8 березня, або Міжнародний жіночий день – свято весни і краси, сонця і натхнення. У Київському національному університеті культури і мистецтв цей день святкують по-особливому урочисто.

Цього разу усіх жінок університету при вході чоловіки зустрічали яскравими весняними квітами – тюльпанами – і щирими вітаннями, а на Факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу для прекрасної половини студентського та професорсько-викладацького складу влаштували запальний святковий концерт.

Розпочався захід виразним читанням ліричного віршу «Весна, як жінка» української поетеси Наталі Данилюк і чуттєвою танцювальною композицією у стилі контемпорарі від Факультету хореографічного мистецтва.

Теплі побажання чоловічого колективу університету культури висловив декан Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу Ігор Комарніцький. «Наші найчарівніші жінки! Ви надихаєте нас, чоловіків, робите щасливими. Тому ми хочемо, аби ви завжди були сповнені надії та оптимізму!» – звернувся до публіки Ігор Олегович.

Приєднався до привітань і завідувач Кафедри міжнародного туризму Володимир Антоненко: «Для викладачів немає більшої радості, ніж бачити такі усміхнені обличчя в аудиторії. Нехай усі ваші бажання здійсняться, а кохання ніколи не полишає вас!»

Протягом святкування на адресу студенток і жінок-викладачів звучало чимало гарних слів і приємних компліментів. Радували прекрасну стать активні студенти вишу – динамічний вокальний виступ із піснею «Shape of you» подарував дует Аліни Івахненко та Андрія Кривоноса, а команда першокурсників влаштувала справжній театралізований показ під назвою «8 березня у гуртожитку».

У святковій лотереї між гостями заходу розіграли подарункові сертифікати. Супер-призом стали квитки на відвідування кінотеатру.

На заході були і веселі конкурси. Так, наприклад, четверо студентів факультету разом з Ігорем Олеговичем перевіряли хибність теорії про те, що всі жінки однакові. Учасники за описом дівчини чи жінки на картках мали знайти її в аудиторії. Усі впоралися із завданням на відмінно, тож отримали у винагороду обереги на щастя.

Завершилося свято побажаннями міцного здоров’я, материнської радості і безмежної любові від ведучих заходу та запрошенням гостей свята пригоститися солодкими капкейками-квітками, прикрашеними різнокольоровим кремом.