(044) 537-20-98

Гостинність, сервіс, туризм: досвід, проблеми, інновації

У КНУКіМ відбулась IV міжнародна науково-практична конференція, присвячена питанням розвитку української індустрії гостинності.

Актуальна тема наукового заходу «ГОСТИННІСТЬ, СЕРВІС, ТУРИЗМ: ДОСВІД, ПРОБЛЕМИ, ІННОВАЦІЇ» традиційно згуртувала наукову спільноту, провідних фахівців-практиків готельно-ресторанної сфери та туристичної галузі України й закордону, котрі поділились своїми дослідженнями, досвідом впровадження інноваційних ефективних інструментів управління; студентську молодь вишу, для якої участь у конференції стала поштовхом до реалізації передових технологій в майбутній професійній діяльності.

IV Міжнародна науково-практична конференція «ГОСТИННІСТЬ, СЕРВІС, ТУРИЗМ: ДОСВІД, ПРОБЛЕМИ, ІННОВАЦІЇ» – це не лише аналітичний огляд сучасного стану ринку послуг, але й потужна платформа для пошуку шляхів просування України як колиски гостинності в світі.

Вступне слово учасникам конференції декана ФГРіТБ

Ігоря Олеговича Комарніцького

Конференція розпочалася із пленарного засідання, на якому виступили науковці та практики готельно-ресторанного і туристичного бізнесу України.

Тарас Володимирович Демкура – віце-президент з регіонального співробітництва Міжнародної торгівельної Палати ІСС – розповів про необхідність розвитку туристичного потенціалу регіонів Західної України.

Микола Володимирович Томенко – доктор політичних наук, професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, організатор загальнонаціонального проекту «7 чудес України» – акцентував увагу на принциповій взаємозалежності розвитку українського туризму і формуванні світогляду та економіки держави.

Валентина Андріївна Русавська – кандидат історичних наук, професор, завідувач Кафедри готельно-ресторанного бізнесу КНУКіМ – зосередила увагу слухачів на важливості реалізації компетентнісного підходу в підготовці фахівців індустрії гостинності.

Володимир Степанович Антоненко – доктор географічних наук, професор, завідувач Кафедри міжнародного туризму КУК представив до уваги учасників актуальну тему, пов’язану із можливістю та необхідністю централізованої системи реєстрації ризиків в туризмі та рекреації.

Михайло Іванович Пересічний – доктор технічних наук, професор, завідувач Кафедри готельно-ресторанного бізнесу КУК, Президент Асоціації кулінарів України – розповів про тенденції та стратегії розвитку кулінарології, сформовані на Світовому конгресі ВАКС.

Людмила Вікторівна Батченко – доктор економічних наук, професор Кафедри готельно-ресторанного бізнесу КНУКіМ – презентувала учасникам конференції актуальну тему, яка стосується забезпечення конкурентоздатності підприємства шляхом формування репутаційного капіталу.

Тетяна Іванівна Ткаченко – кандидат географічних наук, доцент Кафедри міжнародного туризму КНУКіМ – розповіла про формування національної мережі регіональних туристичних маршрутів через створення інтерактивної ТІС.

Руслана Мегей – студентка 4-го курсу Кафедри міжнародного туризму КНУКіМ, переможниця Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Майбутнє туристичної галузі», голова наукової студентської ради ФГРіТБ – презентувала наукову спілку ФРГіТБ та розповіла про проект створення національного туристичного продукту «Буки».

Цьогоріч до заходу долучилися і численні учасники з Польщі, Угорщини, Іспанії, Італії, Мальти, США, які також мають на меті розвивати українську гостинність в контексті глобалізованого світу.

По закінченні пленарного засідання конференція продовжила свою роботу у форматі секційних занять Кафедри готельно-ресторанного та Кафедри міжнародного туризму, де свої дослідження і напрацювання презентували студенти й магістранти; а також майстер-класів, під час яких професіонали-практики індустрії гостинності відкривали секрети ефективного ведення бізнесу за рахунок впровадження інновацій.

Тел.: +38 (044) 537-20-98

Моб.: +38 (096) 989-88-92