(044) 537-20-98

UITT 2017: «Україна – світовий туризм»

Днями студенти Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу КНУКіМ разом із викладачами Кафедри міжнародного туризму та Кафедри готельно-ресторанного бізнесу долучились до найбільшої в Україні Міжнародної туристичної виставки UITT 2017, присвяченої зимовому туристичному сезону. Відвідування подібних заходів вже стало справжньою традицією як для студентів, так і для викладачів факультету.

Студентська молодь мала можливість познайомитись із представниками різних туристичних фірм, які розповідали про свою діяльність, інновації в туризмі, подорожі по всьому світу та можливості, які відкриває їм спеціальність «Туризм». Справжні професіонали з різних куточків світу взяли участь у роботі Міжнародного туристичного салону «Україна 2017», а це понад 100 туристичних компаній, туроператорів, національних та місцевих туристичних і транспортних агенцій та організацій, готелів, страхових компаній, представництв багатьох країн – провідні компанії з Азербайджану, Білорусі, Грузії, Індії, Італії, Литви, Мальдівської Республіки, Молдови, Перу, Словаччини, Угорщини, Франції, Польщі, Єгипту та України. Ентузіасти ділилися своїм досвідом, цікавими фактами та приголомшливими історіями.

Приємним сюрпризом стала зустріч із випускниками Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу КНУКіМ, які успішно реалізували себе в індустрії гостинності. У свою чергу, вони поділилися власним досвідом і знаннями, за що КНУКіМівці їм безмежно вдячні.

По закінченні виставки студенти отримали цікаві та корисні подарунки, інформаційні буклети, пізнавальні журнали з найпопулярнішими напрямками курортів світу та новинками в індустрії туризму.

Відгуки студентської молоді

«У цьому році це було щось дуже грандіозне, особливо для студентів напряму «Туризм». Велика кількість виставкових павільйонів, стендів, які відрізнялися між собою яскравістю, деякі туроператори влаштовували цілі шоу для того, щоб привернути туристів. З усіх сторін чути різні мови, то турецьку, то англійську. Все було дуже пишно. Я в захваті», – висловила враження студентка 3-го курсу Дар’я Федишина.

Студенти ГРС-15 і ГРС-25 як майбутні фахівці індустрії гостинності, зазначили, що з великим задоволенням взяли участь у насиченій діловій програмі щодо анонсування нових туристичних напрямів, презентації маршрутних програм та бонусних систем, тренінгових навчаннях з продажу власного туристичного продукту. Віртуозні майстер-класи, проведені відомими фахівцями, надали змогу ознайомитись з найсучаснішими методами та підходами щодо оцінювання стану ринку туристичних послуг, інформації про потенційних клієнтів та їх очікування, аналізу активності конкурентів у найкоротші терміни.

«Я дізналася багато корисного та цікавого, розширила свій кругозір та отримала досвід спілкування із представниками туристичних фірм різних країн світу», – зауважила студентка 1-го курсу Анна Буркацька.

«Відвідавши виставку, я отримала безліч позитивних вражень, разом з тим дізналася про нові напрямки туристичного відпочинку. У ході бесіди з окремими представниками туристичних фірм ознайомилася з новими способами планування туристичних поїздок та дізналася про сучасні шляхи бронювання транспортних послуг як на місцевому, так і міжнародному рівнях. На мою думку, яскраво презентували свої фірми представники Туреччини та Угорщини, які відзначилися своєю туристичною привабливістю та креативним розповсюдженням туристичного продукту. Особливо запам’яталася організація виставки у плані декорації, адже кожна країна вносила свій колорит в картину загальної атмосфери», – поділилась студентка 2-го курсу Валентина Петришина.

Щорічний Міжнародний туристичний салон «Україна» відіграє значну роль у розвитку туристичної індустрії в нашій країні. За роки свого існування салон став площиною для виходу багатьох українських компаній на міжнародну арену, демонстрації України як туристично привабливої держави для представників багатьох країн світу, налагодження співпраці між вітчизняними та іноземними туристичними компаніями.

Тел.: +38 (044) 537-20-98

Моб.: +38 (096) 989-88-92