Навколо світу

Кафедра іноземної філології зорганізувала зустріч для студентської молоді Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу з відомим мандрівником, який об’їхав майже півсвіту, викладачем англійської мови Сергієм Шитченком.

На прохання завідувача Кафедри іноземної філології, професора Юлії Рибінської гість прочитав інформаційну фахову лекцію «World Traveller exploring cultures from around the world» для студентів-першокурсників – майбутніх успішних працівників сфери туристичного бізнесу.

У Сергія дуже насичене життя, він народивсь і виріс в Україні, потім переїхав до Польщі, згодом жив у США та Індії, під час Євро 2012 навіть працював перекладачем у Львові, Києві, Харкові та Донецьку.

Якщо зробити запит у Google на його ім’я, то можна побачити багато статей – «лайфхаків» про економні варіанти подорожей, наприклад як «Українець провів 20 днів в Єгипті та Йорданії» або «Самостійна подорож узбережжям Мугла в Турції». Блог мандрівника активно читають наші студенти, адже вони надзвичайно зацікавлені та хочуть дізнатися про всі нюанси подорожей, аби в майбутньому вміти підбирати тури різних рівнів комфорту.

Під час лекції Сергій Шитченко розповів студентам про цікаві моменти власних подорожей у різних куточках світу та показував їм фото і відеоматеріали.

Зустріч проходила англійською мовою – це була відмінна можливість для молоді покращити рівень своїх знань з іноземної мови. Гість підготував для учасників цікаві ігри та завдання англійською мовою, як наприклад, вгадувати назви штатів США або співати пісні з назвами різних країн.

Він акцентував увагу майбутніх спеціалістів на тому, що неможливо досягти професійних вершин без володіння англійською мовою. Зокрема сам мандрівник має великий досвід викладання англійської для студентів туристичних коледжів по всьому світу. Також він відкрив у Польщі власну школу іноземної мови.

Після лекції студенти мали можливість особисто поставити багато питань, на які Сергій радо відповідав і ділився з молоддю набутим досвідом і знаннями.