(093) 002-98-08

(096) 989-88-92

         

         

Фестиваль весни і жіночої краси

Земля зітхає ледве чутно
І прокидається від сну…
І березень дарує чудо,
Розпочинаючи весну…

Днями на Факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу Університету культури  відбулось неймовірне свято фестивалю весни і краси, сонця і натхнення присвячене Міжнародному дню жінки!

Студентський актив ФГРіТБ спільно творчою і креативною молоддю Університету культури підготували чудову святкову програму сповнену позитиву, креативу та щирості.

І хоча й ще холодно і сніжно за вікном, але прислухайтеся до себе і відчуєте, як бринить у вашому серці маленький дзвіночок. То дзвіночок  надії, яка повертається до нас із весною. Все прокидається, народжується, радіє. Природа ніби зачаровує нас своєю красою. Квітковий розмай, зелень трав, чарівність звуків!!! І з кожним художнім номером у залі ставало тепліше)!

З найщирішими привітаннями виступив декан Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу Комарніцький Ігор Олегович –«Наші найчарівніші панянки! Вітаю від щирого серця зі святом весни, краси і мрій! Ви надихаєте нас, чоловіків, робите щасливими. Тому ми хочемо, аби ви завжди були сповнені надії та оптимізму! А усмішка завжди квітне на ваших устах і здійснюються найзаповітніші мрії!» 

Гарний настрій панував серед студентів та викладачів протягом усього дня, тож кожен учасник заходу запам’ятав цей день як один з найкращих чудових та захопливих свят студентського життя.А неперевершеним ведучими заходу стали Тарас Цимбалюк і Артем Овсянніков.

Як багато пісень і віршів написано про жінок і про весну. Ви можете запитати як же ж пов’язані ці два поняття. Але ми з точністю можемо відповісти, що поняття жіночності і весни не можуть існувати одне без одного.  Жінка-весна – це перш за все букет світла, радості, щастя, життя  і мрій!Прекрасну половину Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу вітали креативними художніми номерами студентів факультету Ангеліна Кармазенко, Лещенко Андріана, Сударик Дарина,  Андрій Силка, Андрій Ковтюх, Анастасія Власюк,  Шастун Анна, Арініч Тимофій, Даниленко Кирил, група Т-27, Студентський парламент ФГРіТБ.

«Щовесни ми проводимо натхнене свято весни і жіночої краси, – розповів завідувач кафедри міжнародного туризму Володимир Степанович Антоненко. Кожен рік це дійство перетворюється в яскраве шоу і свято. Для викладачівнемає більшої радості, аніж бачити такі усміхнені обличчя в аудиторії. Нехай усі ваші бажання здійсняться, а кохання ніколи не полишає вас!»

На заході були і веселі конкурси. Так, наприклад,конкурс –«Комплімент» показав вміння чоловічої частини факультету цінувати вроду, виокремлювати риси характер панянок, робити приємні компліменти.

В прекрасне свято позитиву,
Нехай хвилюється душа,
Від компліментів стане жарко
І закружляє голова!

Як привітання, конкурсанти конкурсу «The GREAT MIS and MISTER FGRiTB 2018» спільно з креативною групою «Plays stations» під керівництвом Івана Володимировича Соколенко підготували неймовірне Intro.

«Мені дуже сподобалось це свято, – поділилася своїми враженнями студентка 1-го курсу, групи Т-27 Дар’я Лаврук. Я не очікувала, що святкова програма буде такою феєричною. Дякуємо за привітання і чудовий настрій».

«Все просто чудово! Дякуємо хлопцям та викладачам факультету за море позитиву та святково настрою», студентка 4-го курсу групи ГРТС Аліна Михайлик.

Святкову програму з вітальними словами завершив Студентський парламент Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу на чолі з  Криворучко Кирилом –«Прийміть щирі, теплі і сердечні вітання з нагоди найсвітлішого свята весни. Нехай у вас не буде образ і негараздів, хай збуваюся великі і маленькі мрії, а всі проблеми вирішуються легко і просто ! Нехай у цей день весняними променями Вам усміхнуться люди і квіти.І хай завжди з Вами йдуть по життю Любов, здоров’я, щастя і мрії».

Свято фестивалю весни присвяченого Міжнародному дню жінки від активної студентської молоді Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу вдалося! Попереду ще дуже багато цікавого!!!

ДЕКАНАТ:

Адреса: Київ, вул. Є. Коновальця, 36 (каб.709)

Режим роботи: ПН. - ПТ.: 08:30 - 17:30

Тел.: +38(093) 002-98-08

Моб.: +38(096) 989-88-92 Готельно-ресторанна справа, консультує: Комарніцький Ігор Олегович

Моб.: +38(093) 002-98-08 Готельно-ресторанний і туристичний бізнес, консультує: Пилипів Вікторія Володимирівна

Моб.: +38(096) 902-29-03 Міжнародний туризм, консультує: Плецан Христина Василівна

E-mail: fgritb@ukr.net

         

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ:

Адреса: Київ, вул. Чигоріна, 20 (каб.12)

Режим роботи: ПН. - НД.: 08:00 - 20:00

Тел.: +38(044) 285-44-03

Тел.: +38(044) 285-43-86

Факс: +38(044) 285-85-27

E-mail: abiturient@knukim.edu.ua

             

МИ НА КАРТІ:

 
Карта (клацніть для збільшення)

Copyright © 2019 ФГРіТБ КНУКіМ