(093) 002-98-08

(096) 989-88-92

         

         

«The GREAT MIS and MISTER FGRiTB 2018»

На Факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу відбулось грандіозне студентське шоу жіночої вроди, чоловічої мужності і таланту! Атмосферний ресторан «Svoi», гучна музика, запальні танці і пісні, щирі усмішки та яскраве вбрання у стилі 1920-их – саме так обирали Міс і Містера Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу 2018 року!

Десять найкращих студентів Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, 5 хлопців і 5 дівчат, взяли участь у конкурсі, щоб показати неймовірну красу, мужність, інтелект, талант, артистичність і довести, що саме вони гідні почесного звання «Міс та Містер ФГРіТБ 2018» й отримати можливість представляти факультет на високому зірковому рівні Університету культури.

Учасники сумлінно готувались до важливої події, наполегливо відточували кожну деталь виступу з великою надією на те, що саме до них буде прихильною фортуна.

Неперевершеними ведучими конкурсу «The GREAT MIS and MISTER FGRiTB 2018», які розважали публіку, представляли конкурсантів і почесне журі, оголошували конкурси та тримали гостей на святковій позитивній хвилі студенти ФГРіТБ Анна Шастун і Тарас Цимбалюк.

Право обирати кращих із кращих було надано експертам краси, цінителям вроди і таланту, високоповажному журі, серед яких: виконуючий обов’язки ректора Київського національного університету культури і мистецтв, доцент, заслужений працівник культури України – Ігор Савич Бондар; ректор Київського університету культури – Володимир Іванович Пилипів; завідувач Кафедри індустрії моди Київського національного університету культури і мистецтв – Людмила Петрівна Дихнич; доцент кафедри шоу-бізнесу, провідний менеджер у сфері шоу-бізнесу – Леся Василівна Малоока; ведуча рубрики «Ексклюзив», супер-фіналістка «Супермодель по-українськи 2», актриса серіаліті «Київ вдень та вночі» – Вікторія Маремуха. Голова журі – декан Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу Ігор Олегович Комарніцький!

Конкурсна програма складалась із 5 основних частин:

  • дефіле з візитками «Little party never killed nobody»
  • творчий конкурс
  • сексуальне дефіле дівчат і хлопців
  • інтелектуальний конкурс
  • дефіле у вечірніх сукнях та смокінгах.

Із кожним виходом учасники впевненіше відчували себе на сцені, розкриваючись як багатогранні і творчі особистості.

Усі номери були особливими для конкурсантів, ретельно продумані та відрепетирувані. Родзинкою конкурсу «The GREAT MIS and MISTER FGRiTB 2018» став виступ зіркових гостей: гурту «Groovestreet», виконавців Ніксона, Олександри Погуляй, Еки та Антона Якубовського.

Неймовірну атмосферу краси і креативу доповнювали слова підтримки та побажань перемоги від почесного журі.

«До події я готувався. Тому мій образ доповнює тематику конкурсу, і я відчуваю його дух. А він надзвичайно позитивний, епатажний та водночас сучасний. Це свято про те, як варто пам’ятати і знати історію краси, моди, стилю епохи 20-30 років. А конкурсантам зичу продемонструвати себе на всі 100% у цьому стилі, а нам, журі та глядачам, завдячуючи вашим талантам і старанням відчути його сповна», – зауважив Володимир Іванович Пилипів.

«Я щиро дякую Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу за те, що я вдруге є почесним членом журі конкурсу. Із кожним роком конкурс «Міс і Містер ФГРіТБ» вражає глибиною проникнення в атмосферу модних тенденцій, а також креативом конкурсної програми. Рада, що наш факультет посприяв таким неймовірним образам конкурсантів. Завжди раді співпраці. Краса врятує світ!» – відзначила Людмила Петрівна Дихнич.

«Конкурсанти – справжні красені та красуні, неймовірні, вишукані, розкішні та просто найкращі студенти Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу! Мені дуже приємно знову бути в такій неперевершеній атмосфері краси і таланту. Успіхів та перемог!» – акцентувала Леся Василівна Малоока.

«Усім привіт! Краса, талант, кмітливість, розум та почуття гумору конкурсантів вражають! У тому, що дівчата і хлопці неймовірно сексуальні, красиві та особливі, ми переконались не раз, а особливо під час дефіле та конкурсу талантів. Я навіть і не знаю, як вас обирати, тому що ви всі – переможці!» – підкреслила Вікторія Маремуха.

«Я дуже щасливий з того, що наш факультет вкотре демонструє інтелектуальні, хореографічні, мистецькі здібності, незважаючи на те, що ми представники сфери готельно-ресторанного і туристичного бізнесу. Дякую Івану Володимировичу Соколенку та Plays Stations, Ігорю Савичу Бондарю, Людмилі Петрівні Дихнич і студентам кафедри індустрії моди, Лесі Василівні Малоокій та усім, хто долучився до організації і проведення конкурсу. А особливо – Михайлу Михайловичу Поплавському. Неймовірно вдячний студентам ФГРіТБ за їхню креативність, амбітність, сміливість і наполегливість», – сказав Ігор Олегович Комарніцький.

У фіналі учасників привітав виконуючий обов’язки ректора Київського національного університету культури і мистецтв, доцент, заслужений працівник культури України Ігор Савич Бондар та висловив свої щирі побажання і враження: «Ви дійсно талановиті конкурсанти і гідні лише найкращих оцінок. Ви зробили цей вечір неперевершеним. Я хочу побажати усім хорошого настрою сьогодні, а учасникам – успіху та чесної і заслуженої перемоги. Вірю, що переможуть найкращі!».

За результатами «The GREAT MIS and MISTER FGRiTB 2018» почесне журі оголосило переможців за номінаціями:

«Містер артистичність» – Олег Савчук

«Міс артистичність» – Тетяна Шкуренко

«Містер сексуальність» – Артур Корелов

«Міс сексуальність» – Катерина Дорошенко

«Містер інтелект» – Олександр Мороз

«Міс інтелект» – Анна Кубрак

«Містер фотогенічність» – Ростислав Аксельрод

«Міс фотогенічність» – Дарина Сударик

«Містер мужність» – Володимир Бондаренко

«Міс грація» – Валерія Ніколенко

«Віце Містер» – Олександр Мороз

«Віце Міс» – Катерина Дорошенко.

 

Для вручення нагороди в номінації «Міс та Містер глядацьких симпатій» було запрошено засновницю першої української поп-арт майстерні «портретів на холсті» Анастасію Гуменюк.

  • «Містер глядацьких симпатій» Артур Корелов
  • «Міс глядацьких симпатій»Дарина Сударик.

І, нарешті, у номінаціях, заради яких конкурсанти протягом декількох тижнів готувалися, репетирували, хвилювались і мріяли, – перемогли:

Валерія Ніколенко – «Міс ФГРіТБ 2018»

Артур Корелов – «Містер ФГРіТБ 2018».

Вечір пройшов на одному диханні, в дусі натхнення і творчості, з надією на успіх загальноуніверситетського конкурсу.

ДЕКАНАТ:

Адреса: Київ, вул. Є. Коновальця, 36 (каб.709)

Режим роботи: ПН. - ПТ.: 08:30 - 17:30

Тел.: +38(093) 002-98-08

Моб.: +38(096) 989-88-92 Готельно-ресторанна справа, консультує: Комарніцький Ігор Олегович

Моб.: +38(093) 002-98-08 Готельно-ресторанний і туристичний бізнес, консультує: Пилипів Вікторія Володимирівна

Моб.: +38(096) 902-29-03 Міжнародний туризм, консультує: Плецан Христина Василівна

E-mail: fgritb@ukr.net

         

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ:

Адреса: Київ, вул. Чигоріна, 20 (каб.12)

Режим роботи: ПН. - НД.: 08:00 - 20:00

Тел.: +38(044) 285-44-03

Тел.: +38(044) 285-43-86

Факс: +38(044) 285-85-27

E-mail: abiturient@knukim.edu.ua

             

МИ НА КАРТІ:

 
Карта (клацніть для збільшення)

Copyright © 2019 ФГРіТБ КНУКіМ