(044) 537-20-98

Новий погляд на готельно-ресторанний і туристичний бізнес

На Факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу відбувся креативний практикум з дисципліни «Організація анімаційної діяльності». Протягом заходу студенти 2-го курсу мали змогу закріпити на практиці отримані теоретичні знання – самостійно написати власні сценарії театралізованих виступів та продемонструвати їх глядачам.

Так, група ГРТС-56 запросила присутніх на екскурсійний тур факультетами Університету культури разом із чарівною представницею зі Штабу «Абітурієнт-2018». Сценка супроводжувалась підбіркою кумедних ситуацій і жартівливих пісень.

Оригінально підійшли до завдання студенти групи Т-36. Для своєї роботи молодь обрала тему – створення телеканалу Михайла Поплавського. Аудиторії було запропоновано разом подивитися такі телепередачі та шоу, як: «Викладачі під гіпнозом», «Україна має талант», «Чекаю на тебе», відкриття Олімпійських ігор та феєричне вручення премії «Оскар».

Усі тонкощі своєї професії за допомогою театралізованих сценок про студентське життя «Очікування і реальність», музичних і хореографічних композицій презентували публіці представники групи ГРТС-46. Також для присутніх студенти провели конкурс «Викладач очима студентів», у якому учасникам необхідно було впізнати викладачів факультету та зірок сфери готельно-ресторанного і туристичного бізнесу. Серед запрошених гостей була навіть відома телеведуча Ольга Фреймут.

Талановитих учасників публіка вітала гучними оплесками та щирими усмішками.

«Я був приємно вражений духом молодості, енергії та життєлюбства. Вкотре студенти довели важливість проведення відкритих заходів з анімаційної діяльності, адже це надихає любити майбутню професію і досягати нових вершин. Також необхідною рисою є вміння пожартувати над собою. Це було неординарно, захопливо, по-новому!» – поділився враженнями викладач Кафедри міжнародного туризму Олександр Зараховський.

Першокурсниця Дар’я Лаврук (група Т-27) особливо відзначила масштабність події: «Мені дуже сподобалось це свято. Я не очікувала, що практичне заняття буде таким феєричним!». А студентка 4-го курсу групи ГРТС Аліна Михайлик висловила вдячність організаторам та учасникам заходу: «Все просто чудово! Дякую студентам і викладачам факультету за море позитиву і святкового настрою»!

Атмосфера творчості, що панувала на практикумі, подарувала усім присутнім яскраві емоції та заряд оптимізму на весь день.

Тел.: +38(044) 537-20-98

Моб.: +38(096) 989-88-92