Творчий показ анімаційних програм

На Факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу відбувся показ анімаційних програм креативних першокурсників в межах практикуму з дисципліни «Організація анімаційної діяльності».

Студенти самостійно створили сценарії та втілили їх як справжні актори, проявивши артистизм, почуття гумору та винахідливість. Готуватись до показу допомагали молоді викладачі Кафедри міжнародного туризму Галина Вишневська та Олександр Зараховський, за сприяння яких і були представлені різні за тематикою, формою і змістом анімаційні програми.

Група Т-27 презентувала імпровізоване телебачення, що «транслювало» пародії на реклами, телепередачі «Холостяк», «Ревізор» та «Інтуїція», а також різноманітні вікторини та інтелектуальні шоу.

Молодь групи ГРТС-37 побудувала свою анімаційну програму у форматі популярної «Ліги Сміху», до участі в якій долучились 2 команди – «Black Star» і «Якась там команда». Особливістю першої був нестандартний, постмодерний гумор. Їхні суперники присвятили свій виступ Туреччині часів Роксолани.

Завершувала показ команда групи ГРТС-47, запропонувавши аудиторії скорочену конкурсну програму, стилізовану під західноукраїнське весілля. Гумористичні мініатюри, чудова акторська гра та конкурси тамади створили святкову атмосферу і допомогли глядачам відчути себе справжніми гостями святкового заходу.

Творчі та активні студенти Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу успішно впоралась із поставленими завданнями, представивши оригінальні конкурсні програми та реалізувавши себе в ролі туристичних аніматорів.

Дмитро Шевченко, студент 1-го курсу групи ГРТС-47: «Я переконаний, що анімаційна діяльність необхідна для сфери, в якій ми будемо працювати. Практичний досвід – дуже важливий для майбутньої успішної кар’єри».

Олександр Мороз, студент 1-го курсу групи ГРТС-37: «На мою думку, всі виступи були оригінальними та цікавими. Кожна команда проявила талант і творчі здібності, але наша була найкращою)! Артисти та глядачі отримали безліч позитивних емоцій і були раді взяти участь у заході. Я щасливий, що навчаюсь на Факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу та маю можливість розвиватись і професійно зростати, як і мої одногрупники».

Студентський декан ФГРіТБ Кіріл Кріворучко: «Презентація анімаційних програм першокурсників – грандіозна подія Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу. Враження та емоції переповнювали як артистів, так і гостей заходу. Чудова дружня атмосфера та видовищні номери зробили це шоу незабутнім».

Анна Буркацька та Вікторія Журба, студентки 1-го курсу групи Т-27: «Ми ретельно готувались, креативили, продумували кожну деталь. Звісно, дуже хвилювались, але вірили один в одного, і зробили все супер».

Тетяна Шкуренко, студентка 1-го курсу групи ГРТС-47: «Це було приголомшливе шоу. Кожен здобув досвід у написанні сценарію анімаційної програми та його реалізації. Дякую викладачам за професіоналізм, підтримку і безцінні поради».