Університет культури: яскраве студентське життя – гарантовано!

Університет культури є одним із найбільш популярних і перспективних вишів країни, з чималим вибором престижних бізнес- і творчих спеціальностей. Щодня до закладу вищої освіти приїздять сотні абітурієнтів, аби дізнатись про умови вступу, познайомитись із професорсько-викладацьким складом, студентами та на власні очі побачити найкрутіший вуз.

Сьогодні до університету завітали вступники з Чернівецького обласного училища мистецтв ім. С. Воробкевича.

На гостей чекала цікава екскурсія вишем і його структурними підрозділами: факультетами, кафедрами та творчими майстернями.

Молодь відвідала факультети кіно і телебачення; дизайну і реклами; режисури і шоу-бізнесу; хореографічного мистецтва; музичного мистецтва; соціокультурної діяльності; журналістики і міжнародних відносин; готельно-ресторанного і туристичного бізнесу; економіки, права та інформаційних технологій.

Оскільки абітурієнти завершують навчання в коледжі культури і мистецтв, найбільше їх зацікавив Факультет музичного мистецтва.

На ФММ молодь може здобути такі спеціальності:

• артист-вокаліст естрадного співу;
  • керівник народного хору, артист хору, викладач;
  • керівник академічного хору, артист хору, викладач;
  • керівник капели бандуристів, викладач;
  • керівник фольклорного ансамблю, артист ансамблю, викладач.

Головне завдання факультету – підготовка висококваліфікованих фахівців у галузі музичного мистецтва і народної художньої творчості. ФММ славиться своїми успішними та популярними випускниками і творчими колективами: Український народний хор імені Станіслава Павлюченка; фольклорний ансамбль «Кралиця»; академічний хор ANIMA; український оркестр народної та популярної музики КНУКіМ; вокальний ансамбль AD LIBITUM; фольклорний ансамбль «Многая лєта»; JAZZ-BAND КНУКіМ; капела бандуристів КНУКіМ; український ансамбль «Гарнограй»; студентський духовий оркестр «Гармонія», які відомі далеко за межами України.

На Кафедрі народнохорового мистецтва та фольклору і Кафедрі академічного хорового та інструментального мистецтва, що у складі факультету, на талановиту молодь чекають безмежні можливості творчої реалізації, шанс самоствердитись і стати справжніми фахівцями своєї справи!

Почувши про його відомих випускників, серед яких співачка, телеведуча Оля Полякова; співачка та композиторка ALYOSHA (Олена Кучер); співачка, акторка Міка Ньютон (Оксана Грицай); співачка Антоніна (Тоня) Матвієнко; співачка, народна артистка України Катерина Бужинська; народний артист України Віктор Павлік; співачка Наталія Валевська; естрадна співачка, заслужена артистка України Інеш Кдирова, вступники остаточно вирішили продовжувати навчання у зірковому виші.

Під час екскурсії абітурієнти також довідались, що вже із другого курсу студенти Університету культури проходять тримісячну практику у провідних європейських організаціях та установах, удосконалюючи свої професійні вміння й навички, при цьому ще й опановуючи іноземні мови.

Для вступників із дипломом «Молодший спеціаліст» є унікальний шанс вступити до Університету культури на 2 або 3 курс без ЗНО на будь-яку спеціальність.

В університеті постійно відбуваються різні івенти, святкові концерти, fashion-покази, КВН, тренінги, лекції, воркшопи та майстер-класи відомих українських особистостей. А саме: майстер-класи від Григорія Решетніка, Алана Бадоєва, Маргарити Січкар, Маші Єфросиніної, Ольги Цибульської, Жанни Бадоєвої, Володимира Остапчука, Олега Панюти, Надії Матвєєвої, Наталії Жижченко (Onuka), Володимира Бебешка, Юрія Нікітіна, Костянтина Бочарова (Melovin), Грега Чапкіса, Тетяни Денисової, Дмитра Борисова, Даші Малахової та багатьох інших.

Молодь приїхала не тільки побачити університет, але і поспілкуватись із Михайлом Поплавським.

«Університет культури – це успішний модерновий український навчальний заклад, який входить у п’ятірку кращих вишів Європи культурно-мистецького спрямування.

Навчаючись у нас, ви зможете отримати два дипломи – український та європейський.

Ми постійно рухаємось вперед і з кожним роком пропонуємо своїм студентам більше нових можливостей.

Будьте активними в інформаційному полі, розвивайте себе як особистості, вивчайте іноземні мови та живіть на позитиві. Успішні українці – успішна Україна!

Запрошую вас до великої та дружної університетської родини! Бажаю вам щастя, миру, добра і любові», – сказав Михайло Поплавський.

Абітурієнти були у захваті від Університету культури. Емоції переповнювали талановиту молодь – майбутніх студентів вишу, які вже точно знають, що у зірковому виші на них чекає яскраве та насичене студентське життя.