Знайомство першокурсників із ФГРіТБ

Країна знань відкриє знову

Студентам свій чарівний світ.

Хтось починає все спочатку,

Свій перший крок і перший зліт.

От і настала довгоочікувана мить, коли першокурсники переступили поріг Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу. Вони зробили впевнений крок у своє майбутнє, обравши освіту у Київському національному університеті культури і мистецтв.

Свято з нагоди початку нового навчального року проходило в атмосфері домашнього затишку, щирості та душевної доброти. Ведучими свята були Анна Шастун і Тарас Цимбалюк.

Із вітальним словом та побажаннями звернувся до молоді Михайло Поплавський: «Ідіть у майбутнє впевненим кроком, реалізуйте свої професійні амбіції і будьте гідними звання студентів Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу КНУКіМ. Енергії, куражу і шаленого студентського кохання».

Привітав першокурсників декан ФГРіТБ Ігор Комарніцький, який побажав майбутнім туризмознавцям, готельєрам і рестораторам успіхів у навчанні, наполегливості і втілення мрій.

Завідувач Кафедри готельно-ресторанного і туристичного бізнесу Валентина Русавська поздоровила студентство з початком навчального року, розповіла про переваги і перспективи обраних професій та познайомила молодь із професорсько-викладацьким колективом.

Свої побажання першокурсникам висловив Студентський парламент ФГРіТБ на чолі з Кирилом Кріворучком. Він зауважив, що у житті першокурсників перегортається ще одна сторінка непередбачуваних, незвіданих, але таких прекрасних подій. Однак, головною справою відсьогодні є навчання, тож варто бути сумлінними і цілеспрямованими.

Творчі та активні студенти Факультету хореографічного мистецтва, Факультету музичного мистецтва та Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу підготували чудові художні номери, що забезпечило надзвичайно позитивний і святковий настрій.

Знайомство в атмосфері доброзичливих і щирих емоцій декана ФГРіТБ, кураторів та першокурсників продовжилось прогулянкою по Дніпру на теплоході. Це було щось неймовірне – цікаве неформальне спілкування, драйв, конкурси-вікторини на кмітливість та ерудицію!

Попереду у студентів 1-го курсу Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу чимало творчих, навчальних і наукових подій. Отже цьогоріч на них чекають нові звершення, приємні несподіванки і незабутні зустрічі!