Уроки успішності від Єлизавети Глинської

На Факультет готельно-ресторанного і туристичного бізнесу завітала переможниця телевізійного проекту «МастерШеф 2», випускниця школи кулінарного мистецтва Le Cordon Bleu в Парижі, лауреат Чемпіонату світу з кондитерського мистецтва Mondial des arts sucres 2016 в Парижі, засновниця і викладач Кондитерської школи «GL» Єлизавета Глинська.

Відома кондитер наразі проводить майстер-класи з виготовлення десертів як для початківців, так і професіоналів, має за плечима вже дві книги і планує видання третьої, а в майбутньому – відкрити власну кондитерську.

Михайло Поплавський висловив повагу та вдячність Єлизаветі за цікавий майстер-клас та зауважив, що подібні зустрічі з успішними людьми – це яскравий приклад для студентської молоді, який стимулює і мотивує на досягнення поставлених цілей.

У своєму майстер-класі Єлизавета розповіла про свій непростий шлях до улюбленої професії, аби надихнути молодь Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу і довести, що не існує нічого неможливого.

«У мене градація понять «мрія» і «ціль». Я рідко мрію, бо руйную їх і перетворюю на цілі!

В душі я перфекціоніст і завжди роблю так, як відчуваю. Тому й вам раджу постійно прислухатись до себе та свого внутрішнього голосу. Адже тільки в улюбленій справі ви зможете досягти високих результатів», – зазначила гостя.

Студентам було цікаво послухати й про участь у програмі «МастерШеф» та деякі секрети зйомок кулінарного шоу, яке, за словами Єлизавети, стовідсотково загартувало її характер і зробило сильнішою та більш відкритою до оточуючих.

На питання чому все ж таки Ліза не залишилась у Франції після навчання у школі кулінарного мистецтва Le Cordon Bleu, вона сказала, що хоче перенести той рівень кулінарної культури до України та розвивати улюблену справу на Батьківщині.

Навіть свій грошовий виграш на «МастерШеф 2» кондитер витратила з користю на реалізацію своїх професійних цілей. Саме тому і студентам Ліза Глинська порадила завжди вкладати в освіту, саморозвиток та самореалізацію.

Молодь ФГРіТБ щиро подякувала Єлизаветі за змістовний майстер-клас, а гостя, у свою чергу, висловила захоплення юними даруваннями та побажала їм вдалої кар’єри, ентузіазму і реалізації задумів.