(093) 002-98-08

(096) 989-88-92

         

         

Wild west FGRiTB, або Посвята у ковбойському стилі

На далекому-далекому Заході у могутньому-могутньому ФГРіТБ святкували 15-річчя діяльності справжніх ковбоїв, які славилися на всі округи своєю майстерністю, кмітливістю та жагою до лідерства.

Днями на Факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу Університету культури відбулась урочиста посвята першокурсників у студенти. Як завжди, захід посвяти ФГРіТБ – це щось грандіозне! Уже 7 років поспіль для проведення свята актив факультету обирає Національний музей архітектури і побуту України «Музей під відкритим небом». Неймовірне дійство відбулось у ковбойському стилі.

«Музей просто неба» зустрів студентську молодь і викладачів ФГРіТБ чудовою сонячною вересневою погодою.

Студентський актив ФГРіТБ спільно з креативною групою «Plays Stations» під керівництвом Мар’яни Лісовик та Тетяни Леник підготували яскраву, насичену конкурсами та виступами, програму урочистої посвяти – «Wild west FGRiTB». Кожен студент мав змогу на деякий час стати справжнім ковбоєм готельно-ресторанного і туристичного бізнесу.

Дійство розпочалося ще біля входу в музей. Молодь поділили на команди за допомогою кольорових браслетів, незалежно від того, до якої студентської групи вона належить. Це дало можливість краще роззнайомити і згуртувати першокурсників ФГРіТБ Університету культури.

Далі на студентську молодь очікували цікаві екскурсійні маршрути Національним музеєм з колоритними екскурсоводами, які познайомили з найцікавішими експозиціями музею, історичними довідками та легендами. Після того, як студенти відвідали найцікавіші куточки України у музеї, побачили побут українського народу в 17-20 століттях, ознайомились з цікавими експонатами етнографічних районів країни, свято продовжилось ще у яскравіших барвах. На території неймовірно красивої експозиції «Карпати» розпочалась концертна програма, квест та яскраві виступи творчих студентів ФГРіТБ Університету культури.

Із найщирішими привітаннями виступили декан Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу Ігор Комарніцький і заступник декана ФГРіТБ Галина Ніколайко: «У ковбойських рядах – лише найкращі і для того, щоб стати тими, хто з легкістю осідлає 4 роки навчання, переможе 8 сесій та отримає заповітний диплом, вам потрібно пройти квест справжнього ковбоя, подолати всі перешкоди і здобути найцінніший скарб. Шановні першокурсники, ми впевнені, що ви будете справжньою гордістю факультету!»

Святкову посвяту першокурсників у студенти ФГРіТБ продовжили талановиті студенти старших курсів факультетів готельно-ресторанного і туристичного бізнесу та музичного мистецтва.

Далі першокурсники взяли участь у захоплюючому квесті територією «Музею під відкритим небом». Студентів розподілили на команди, яким потрібно було знайти 6 ключів. Хто їх знайде, зможе відкрити скриню і забрати весь скарб собі! На чолі кожної команди були свої координатори (ковбої старших курсів) з активу студпарламенту ФГРіТБ та режисерської групи. Кожен із студентів зміг продемонструвати цілеспрямованість, кмітливість і волю до перемоги.

«Неймовірна атмосфера! Креативні, активні, ініціативні студенти! Краса природи у Національному музеї архітектури та побуту України! Це все про посвяту Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу Університету культури! Працювати з такою студентською молоддю – одне задоволення. Всі показали себе якнайкраще! Дуже хочеться, щоб цей запал та креатив лише розгорались!» – сказала заступник декана ФГРіТБ Христина Плецан.

«Дуже сподобалися конкурси та концертна програма», – поділилися своїми враженнями студенти старших курсів Вікторія Журба, Анна Шастун, Анна Шевцова, Анна Буркацька, Анна Васильєва, Дмитро Шевченко, Кирил Кріворучко, Андрій Силка. – «Щиро дякуємо організаторам і викладачам нашого факультету за такі суперсвята».

«Переконаний, що з таким першим курсом ми зможемо ще більше креативити у нас на факультеті. Любі першокурсники, завжди будьте лідерами, бо ФГРіТБ – це факультет успішних лідерів та професіоналів!» – висловив думку студентський декан Тарас Цимбалюк.

По завершенні квесту кожна група першокурсників зробила креативне та цікаве привітання разом зі своїми кураторами – Ігорем Комарніцьким, Ксенією Приходько, Мариною Братіцел, Юлією Земліною та Лесею Устименко. У нагороду за свої старання вони одержали аплодисменти та символи-значки «Зірка ковбоя ФГРіТБ».

Чудовий настрій панував серед студентів і викладачів протягом усього дня, тож для кожного з учасників заходу він став одним з найкращих та захопливих.

«Це вже 7-ий рік ми проводимо посвяту в «Музеї під відкритим небом», – зазначила заступник декана Вікторія Пилипів. – Кожен рік це дійство перетворюється на яскраве шоу і свято. Студенти показали себе активними і творчими. Переконана, вони на цьому не зупиняться».

«Нам дуже подобається працювати з Факультетом готельно-ресторанного і туристичного бізнесу», – розповіли студенти Кафедри режисури естради та масових свят. – «Наші спільні заходи завжди виходять цікавими. Мабуть, саме через те, що всі люди відкриті та яскраві. Ми сподіваємось на подальшу співпрацю».

Під час святкування всіх присутніх частували пловом і справжнім українським кулішем. А на десерт – найсмачнішим святковим тортом.

«Я в захваті!» поділилася своїми враженнями студентка 1-го курсу групи Т-28 Леонора Ковальчук. – «Я не очікувала, що посвята у студенти Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу буде такою феєричною».

«Можу собі тільки уявити, що нас чекає попереду після такого неймовірного заходу. Вкотре переконуюсь, що я зробила правильний вибір щодо навчання. Все дуже класно!», – зауважила студентка І-го курсу групи ГРС-18 Христина Ярощук.

«Захід – просто ВАУ!!! Ми так готувались, і я радий, що все вдалось. Студентський колектив – супер. Викладачі – найкращі! З великим нетерпінням очікую на подальші заходи», – розповів студент І-го курсу групи Т-28 Ростислав Вєлієв.

«Емоції переповнюють! Щиро радію своєму вибору факультету. Неймовірні куратори, викладачі-професіонали, чудові одногрупники, атмосфера сьогоднішнього заходу тільки додала мотивації бути активною, цілеспрямованою та досягати поставлених цілей», – поділились студенти І-го курсу груп ГРТС-38 і ГРТС-48 – Ілля Гарагуля, Карина Берко, Олександра Рунаєва та Марія Ткачук.

Ти герой на святі, не абітурієнт,

Ти тепер посвячений – найкращий студент,

Ти лідер у професії про це пам’ятай

Усе що ще незвідане пізнай, відкривай.

Посвята першокурсників у студенти Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу Університету культури вдалася! Попереду ще дуже багато цікавого!!!

ДЕКАНАТ:

Адреса: Київ, вул. Є. Коновальця, 36 (каб.709)

Режим роботи: ПН. - ПТ.: 08:30 - 17:30

Тел.: +38(093) 002-98-08

Моб.: +38(096) 989-88-92 Готельно-ресторанна справа, консультує: Комарніцький Ігор Олегович

Моб.: +38(093) 002-98-08 Готельно-ресторанний і туристичний бізнес, консультує: Пилипів Вікторія Володимирівна

Моб.: +38(096) 902-29-03 Міжнародний туризм, консультує: Плецан Христина Василівна

E-mail: fgritb@ukr.net

         

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ:

Адреса: Київ, вул. Чигоріна, 20 (каб.12)

Режим роботи: ПН. - НД.: 08:00 - 20:00

Тел.: +38(044) 285-44-03

Тел.: +38(044) 285-43-86

Факс: +38(044) 285-85-27

E-mail: abiturient@knukim.edu.ua

             

МИ НА КАРТІ:

 
Карта (клацніть для збільшення)

Copyright © 2019 ФГРіТБ КНУКіМ