Всесвітній день туризму у стилі реаліті-шоу

На Факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу Університету культури відсвяткували Всесвітній день туризму.

Із самого ранку у холі вишу красуні факультету зустрічали студентів і викладачів з таємними передбаченнями. Кожен бажаючий зміг долучитись до флеш-мобу і залишити на величезній мапі світу позначку з назвою міста, яке хотів би відвідати. І їхні мрії стали реальністю. Урочиста програма відбулась у стилі реаліті-шоу «Орел і Решка», під час якого студенти і викладачі ФГРіТБ здійснили віртуальну подорож світом разом із ведучими Анастасією Шашло та Владом Олексином.

Отже мандрівники перетнули усі кордони й відвідали безліч країн і міст. Чарівний та поважний Лондон, де мріяли біля берегів Темзи, слухаючи мелодійну пісню талановитої студентки Наталії Завінської. Дісталися Мадрида, у якому відчули усю колоритну фієсту, завдяки запальному танцю Марії Донцової.

Саме в Іспанії студентів і викладачів зустріла із привітаннями заступник декана ФГРіТБ Галина Ніколайко. Вона надала туристам слушні поради та змотивувала на успіх.

Продовжилась віртуальна подорож надзвичайною Азією. Пізнати особливості країни та її красу допомогла молоді завідувач Кафедри готельно-ресторанного і туристичного бізнесу Валентина Русавська, зазначивши, що «туризм – це не лише цікава мандрівка, але ще й ґрунтовні знання і фахова освіта».

Далі за туристичним маршрутом подорожувальники відвідали Пекін, де насолоджувались мистецтвом вуличного музиканта Павла Савченка; побували у Нью-Йорку, на Бродвейському мюзиклі, у якому прозвучали пісні Ольги та Анни Семикоз. Втім вершиною віртуальної подорожі для усіх туристів стала Еверест, на підкорення якої змотивував Володимир Антоненко: «Перетинайте кордони, долайте гірські і професійні вершини та отримуйте задоволення від своєї праці».

Варто відзначити, що кожне місто, до якого вирушали мандрівники, представляли креативні та неймовірно запальні студенти Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, котрі не перестають вражати своїми талантами.

Захоплення творчою молоддю висловив ініціатор і натхненник туристичної мандрівки, декан ФГРіТБ Ігор Комарніцький, який наголосив: «Ми вас любимо! Ви найкращі! Зі святом Вас, із Днем туризму!»