Україна: Подорожі = Туризм!

Молодь Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу разом із викладачами відвідала 25 Міжнародну туристичну виставку UITT: «УКРАЇНА – Подорожі та Туризм», присвячену зимовому туристичному сезону.

UITT – традиційне щорічне місце зустрічі міжнародних туристичних організацій, національних і регіональних туристичних комітетів, туристичних операторів й турагенцій, представників держструктур, авіа, готелів, перевізників та медіа.

Упродовж виставки студенти мали можливість познайомитись із провідними гравцями туристичного ринку, відвідати семінари, презентації туристичних операторів, круглі столи, конференції щодо розвитку туризму.

Долучились до Міжнародного туристичного салону «Україна 2018» справжні професіонали з різних країн світу, а це понад 120 туристичних компаній, туроператорів, національних та місцевих туристичних і транспортних агенцій, організацій, готелів, страхових компаній, представництв з Азербайджану, Білорусі, Грузії, Індії, Італії, Литви, Мальдівської Республіки, Молдови, Перу, Словаччини, Угорщини, Франції, Польщі, Єгипту та України.

Ентузіасти ділилися своїм досвідом, цікавими фактами та приголомшливими історіями, розповідали про специфіку та особливості своєї діяльності.

Студенти ФГРіТБ як майбутні фахівці індустрії гостинності зазначили, що з великим задоволенням взяли участь у насиченій діловій програмі щодо презентації маршрутних програм і бонусних систем, тренінгових навчань із продажу власного туристичного продукту й анонсування нових туристичних напрямів.

Студентка 4-го курсу Дар’я Федишина: «Це було щось грандіозне, особливо для студентів напряму «Туризм». Велика кількість виставкових павільйонів, стендів, які різнились яскравістю, деякі туроператори влаштовували справжнє шоу для того, щоб привернути особливу увагу туристів. Було приємно чути різні мови – то турецьку, то англійську. Все було дуже пишно. Я в захваті».

Студент 1-го курсу Ростислав Вєлієв: «Все було на рівні міжнародних стандартів. Нам дуже сподобалась організація виставки, як все продумано і сплановано, ставлення менеджерів і сама атмосфера заходу. Нам, майбутнім фахівцям сфери туризму, є чому повчитись та чим озброїтись для професійної діяльності».

Студентка 4-го курсу Леся Хаперська«UITT є чудовою можливістю для ознайомлення з туристичним ринком нашої країни та ближнього зарубіжжя. Для нас, студентів Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, отримана на виставці інформація, є доволі цікавою та актуальною».

Студентка 2-го курсу Анна Буркацька: «Організація, кількість учасників і ділова аудиторія – приємно вразили. Багато революційних напрямів діяльності було запропоновано для відвідувачів виставки. Щирість та зацікавленість своєю справою серед учасників допомагали по-іншому подивитись на здобутки, стан і розвиток туристичної індустрії в Україні».

Приємним сюрпризом для юних візитерів стала зустріч зі старшокурсниками Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, які успішно навчаються і встигають активно співпрацювати з туристичними підприємствами.

По завершенні виставки студенти отримали цікаві та корисні подарунки, інформаційні буклети, пізнавальні журнали з найпопулярнішими напрямками курортів світу та новинками в індустрії туризму.

Щорічна туристична виставка відіграє значну роль у розвитку туристичної індустрії в нашій країні. За роки свого існування UITT стала площиною для виходу багатьох українських компаній на міжнародну арену, демонстрації України як туристично привабливої держави для представників багатьох країн світу, налагодження співпраці між вітчизняними та іноземними туристичними компаніями. А для молоді Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу – це можливість пізнання інновацій у сфері туризму, розширення професійного кола спілкування та продуктивне місце зустрічі із працедавцями.