Viber   WhatsApp   Telegram   TikTok

Instagram   Facebook      Ukr.net

Гастро-екскурсійна прогулянка Андріївським узвозом

На Факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу Університету культури успішно реалізується інститут кураторсва. Так, кураторські години як завше проходять креативно та пізнавально!

Днями студенти напряму ГРТС разом з кураторами, Комарніцьким Ігорем Олеговичем та Приходько Ксенією Олександрівною, відкривали для себе нові мальовничі місця Києва, знайомились з структурою закладів ресторанного господарства.

Кураторська година розпочалась з  прогулянки історичною вулицею-музеєм Києва – Андріївським узвозом. Студенти дізнались, що Андріївський узвіз – друга за популярністю вулиця Києва після Хрещатика, яка веде від Володимирської вулиці до Десятинної та Контрактової площі, що розташована на Подолі.

«Для мене стало відкриттям, що у часи Київської Русі Андріївський узвіз був найкоротшим шляхом з верхнього міста, де перебували Золоті Ворота й Софія Київська в нижнє місто – на Поділ, де був міський порт і ремісничі квартали» –  поділилась враженнями Мороз Анна.

Замок Річарда, Андріївська церква, Музей Булгакова, пам’ятник героям п’єси Михайла Старицького Проні Прокопівні та Свириду Голохвастову, Музей однієї вулиці – студенти з великою цікавістю знайомились з історичними фактами, містичними легендами та звісно ж зробили безліч світлин на згадку, насолоджуючись красою архітектурного ансамблю вулиці.

«Як багато в стародавньому Києві прекрасних місць. Серед найкрасивіших, цікавих і улюблених для мене від сьогодні є Андріївський узвіз. Тут збереглося багато старовинної архітектури. Справжньою окрасою по праву можна назвати Андріївську церкву. Мені здається, що по Андріївському узвозі можна гуляти годинами, милуватися містом, пам’ятниками, музеями» – розповів Гарагуля Ілля.

Окрім екскурсійного маршруту на студентську молодь першого курсу  напряму ГРТС очікував справжній гастро-тур. Так, студенти мали можливість познайомитися з  інтер’єром і меню закладів сім’ї ресторанів Дмитра Борисова. І звісно ж продегустувати родзинки закладів. Зокрема, сет-меню в «Канапка-бар», посмакувати сендвічами з тунцем, піццетами з в’яленими томатами та напоями власного приготування.

Гастро-екскурсійна прогулянка в рамках кураторської години загадковою Воздвиженкою подарувала позитивні емоції, блукання вимощеними вуличками та міні-пікнік у сквері.  Отож, кураторська година пройшла під гаслом «ууу супер»!