(093) 002-98-08

(096) 989-88-92

         

         

Поради ефективного управління колективом

На Факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу Університету культури дуже часто відбуваються різноманітні зустрічі з успішними особистостями, що сприяє формуванню конкурентоздатних майбутніх фахівців сфери гостинності.

Пригадаємо зустріч з студентською молоддю ФГРіТБ і корисні поради «Як керувати колективом ресторану?» від Даші Малахової.

Справжнє мистецтво ведення бізнесу – це керувати  командою, розуміючи, що кожен з них індивідуальна особистість, і при цьому отримувати бажаний  вами результат. Комунікація з співробітниками в кафе, піцерії або ресторану не така вже й проста задача, як могло б здаватись.  Незалежно від того чи мають ваші співробітники досвід в сфері гостинності, завжди дуже непросто створити міцну команду, в якій кожен буде відчувати себе частиною цілого і чітко розуміти свою роль і значимість.

  • Команда, як годинниковий механізм.

Уявімо, що ваша команда – це годинниковий механізм.  Кожна деталь цього механізму виконує свою роль, велику чи маленьку, неважливо. Без співпраці, відповідальності і взаємної підтримки годинник не буде показувати правильний час. Те ж саме відбувається з командою співробітників. Дуже важливо визначити графік роботи персоналу в ресторані  і тому буде один великий дружній механізм, який працюватиме на успіх закладу.

  • У лідера завжди має бути рішення.

Там, де є команда, там має бути лідер, від якого очікують вирішення певної проблеми, що виникла в будь-який час. Вся команда очікує від лідера визначення завдань і впевненості в їх реалізації. Якщо співробітники впевнені в своєму керівнику і в своїй роботі, то і виконувати свої завдання вони буду на належному рівні. Члени команди завжди розраховують на довіру всередині колективу. Від лідера очікують створення єдиного цілого механізму і організації злагодженої роботи.

  • Діалог – ключ до всього.

Для того щоб досягти гармонії в колективі, лідер повинен бути прикладом у всьому, вникати в деталі і в простій формі пропонувати рішення. Лідер повинен говорити з співробітниками, слухати і приймати всі хороші  запропоновані  ідеї для розвитку закладу, незалежно від кого вони надходять. Таким чином, лідер проявляє повагу до думок співробітників і сприяє більш тісній співпраці  всередині команди.

  • Правда перш за все.

У разі якщо ви не можете вирішити будь-яку проблему, будьте чесними з вашими співробітниками. Якщо ви обіцяєте знайти рішення, ви повинні самі в це вірити. Не обманюйте і не видавайте бажане за дійсне, так як ваша нечесність стане очевидною для співробітників. Заохочуйте хорошу поведінку членів вашої команди і карайте за погане.

  • Тонкощі мотивації.

Грамотна мотивація кожного співробітника – одне з найважливіших умов управління персоналом в ресторанному бізнесі. Керівництво закладу має використовувати для кожного рівня співробітників характерні для нього інструменти мотивації.

Загалом, саме робота повинна стимулювати і розвивати: бажання зробити класний проект, бажання бути залученим в класний проект. 

  • Сприяння професійному розвитку.

Ефективний керівник повинен постійно усвідомлювати, що якщо співробітник хороший, то ця людина буде постійно потребувати розвитку. А професійний розвиток персоналу забезпечить успішність підприємства.

Будьте сильним лідером, який вірить в те, що робить все можливе в інтересах своєї команди.

ДЕКАНАТ:

Адреса: Київ, вул. Є. Коновальця, 36 (каб.709)

Режим роботи: ПН. - ПТ.: 08:30 - 17:30

Тел.: +38(093) 002-98-08

Моб.: +38(096) 989-88-92 Готельно-ресторанна справа, консультує: Комарніцький Ігор Олегович

Моб.: +38(093) 002-98-08 Готельно-ресторанний і туристичний бізнес, консультує: Пилипів Вікторія Володимирівна

Моб.: +38(096) 902-29-03 Міжнародний туризм, консультує: Плецан Христина Василівна

E-mail: fgritb@ukr.net

         

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ:

Адреса: Київ, вул. Чигоріна, 20 (каб.12)

Режим роботи: ПН. - НД.: 08:00 - 20:00

Тел.: +38(044) 285-44-03

Тел.: +38(044) 285-43-86

Факс: +38(044) 285-85-27

E-mail: abiturient@knukim.edu.ua

             

МИ НА КАРТІ:

 
Карта (клацніть для збільшення)

Copyright © 2019 ФГРіТБ КНУКіМ