Подорожуємо разом з студентами-туризмознавцями

Продовжуємо подорож Центральною Європою і прямуємо до прекрасної Словенії разом зі студентами-туризмознавцями ФГРіТБ Університету культури. Сьогодні ми розповімо Вам які визначні пам’ятки цієї країни варто відвідати.

1. Люблінський замок – своєрідною концентрацією туристичних атракцій Любляни. Тут знаходиться Люблінський музей історії, каплиця Святої Трійці з унікальними фресками та найстаріша будівля Любляни, з даху якої можна оглядати чудовий краєвид старого міста.

2. Печера Постойна – це лабіринт коридорів, галерей і залів. Це найбільша класична вапнякова карстова печера і найбільш відвідувана туристична печера Європи. У печері прокладені залізничні колії та проведено електрику. І тому сьогодні ви зможете вирушити на огляд печери на мініатюрному поїзді, а в променях електричного освітлення милуватися просторістю і могутністю підземного світу.

3. Пред’ямський замок – одне з найяскравіших чудес історії людства: могутній, зухвалий і недоступний замок, який неначе спеціально створений для зухвалого, непокірного бунтаря-витязя Еразма Пред’ямського. Таким його описує романтична і красива легенда про пана-розбійника. Про цю історію нагадує рів Еразма, по якому найсміливіші відвідувачі можуть спробувати здійснити сходження.

4. Мозирський гай – це знаменитий парк, який був створений словенськими квітникарями і місцевими жителями в 80 роках XX століття. Парк розкинувся на правому березі річки Савіна, займає площу 7 га. Тут проводяться різні виставки квітів, створюються тематичні садові композиції, такі як групи та набори запашних трав, лікарських рослин. Для різноманітності тут встановлені різні етнографічні об’єкти.

5. Озеро Блед – це одне з найвизначніших місць, яке варто відвідати в країні. Знаходиться в гірській місцевості. Прикрасою озера Блед є маленький природній острівець посеред центру, на якому розташована церква з дзвіницею. До нього можна допливти на човниках. А над озером височіє скала 130 м заввишки, на котрій побудований Бледський замок.

6. Місто Піран – маленька Перлинка Адріатики.  Але найчастіше це місто називають мініатюрною Венецією. Адже вся архітектура старого міста у Венеціанському стилі, а італійська мова є другою офіційною. Раніше Піран належав до Венеціанської республіки, тож не дивно, що тут почуваєшся, немов в Італії.

Подорожуйте разом з нами!