(093) 002-98-08

(096) 989-88-92

         

         

В Університеті культури – талановитим вхід без черги !

Дні відкритих дверей в Університеті культури тривають. В новому 2019 році виш уже встигли відвідати чимало абітурієнтів з різних куточків країни, аби остаточно визначитись з майбутньою професією та побачити справжнє студентське життя.

Для вступників була проведена загальна екскурсія університетом і знайомство з напрямами, за якими здійснюється фахова підготовка. На Факультеті зв’язків з громадськістю і журналістики, Факультеті міжнародних відносин, Факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, Факультеті кіно і телебачення, Факультеті дизайну і реклами, Факультеті сценічного мистецтва, Факультеті івент-менеджменту, фешн та шоу-бізнесу, Факультеті інформаційної політики і кібербезпеки, Факультеті хореографічного мистецтва, Факультеті музичного мистецтва гостям презентували сучасні навчальні лабораторії та спеціалізовані аудиторії, де студенти набувають практичних знань і навичок.

Висококваліфікований професорсько-викладацький склад розповів про престижні спеціалізації та нові умови вступу, воркшопи, творчі зустрічі і майстер-класи, неймовірно цікавий навчальний процес і перспективи працевлаштування.

Абітурієнти довідались, що Університет культури здійснює активну співпрацю із провідними закладами вищої освіти Польщі, Італії, Англії, Франції, Німеччини та інших. А однією з переваг студентів, котрі здобувають вищу освіту за інноваційними навчальними програмами, є подвійний диплом – український і європейський.

Окрім насиченого навчання, у виші постійно відбуваються різні івенти, святкові концерти, fashion-покази та майстер-класи не тільки відомих українських особистостей, а й зірок і постатей світового масштабу. В університеті вже побували Стівен Болдуін, Міхаель Нобель, Лех Валенса, Томас Андерс, Грег Чапкіс, Дан Балан.

Після насиченої екскурсії вступники зустрілись із Михайлом Поплавським, який поділився з ними корисними порадами, мотиваційними настановами та розповів майбутнім студентам про Всеукраїнський конкурс #талановитим_вхід_без_черги, за підсумками якого 20 переможців будуть навчатись в Університеті культури безкоштовно.

«В Університеті культури талановитим вхід без черги. Наше головне завдання – розкрити ваш творчий потенціал і допомогти розвивати його.

Успішними можуть бути лише амбітні, активні та наполегливі особистості. Ви маєте пройти свою життєву школу. Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому. Життя любить наполегливих.

Формуйте в собі лідерів, переможців. Успішні українці – успішна Україна!

Бажаю вам міцного здоров’я, енергії, куражу, наполегливості та віри в себе!» – зазначив Михайло Поплавський.

Університет культури залишив у молоді тільки найкращі враження. Абітурієнти акцентували на тому, що ще не бачили настільки потужної матеріально-технічної бази для навчання і такого широкого переліку престижних та перспективних професій. Виш надає безліч можливостей для багатогранного розвитку, творчої реалізації та успішного майбутнього.

 

ДЕКАНАТ:

Адреса: Київ, вул. Є. Коновальця, 36 (каб.709)

Режим роботи: ПН. - ПТ.: 08:30 - 17:30

Тел.: +38(093) 002-98-08

Моб.: +38(096) 989-88-92 Готельно-ресторанна справа, консультує: Комарніцький Ігор Олегович

Моб.: +38(093) 002-98-08 Готельно-ресторанний і туристичний бізнес, консультує: Пилипів Вікторія Володимирівна

Моб.: +38(096) 902-29-03 Міжнародний туризм, консультує: Плецан Христина Василівна

E-mail: fgritb@ukr.net

         

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ:

Адреса: Київ, вул. Чигоріна, 20 (каб.12)

Режим роботи: ПН. - НД.: 08:00 - 20:00

Тел.: +38(044) 285-44-03

Тел.: +38(044) 285-43-86

Факс: +38(044) 285-85-27

E-mail: abiturient@knukim.edu.ua

             

МИ НА КАРТІ:

 
Карта (клацніть для збільшення)

Copyright © 2019 ФГРіТБ КНУКіМ