(093) 002-98-08

(096) 989-88-92

         

         

ТОП-5 найбільш відвідуваних країн світу від студентів-туризмознавців

Під час проходження стажування на туристичних підприємствах студенти старших курсів напряму «Туризм» проаналізували і виокремили найбільш відвідувані країни світу серед гостей (клієнтів).

1. Франція: 83,7 млн туристів. Франція вже багато років є найпопулярнішою країною серед туристів. Тут кожен мандрівник може знайти щось цікаве саме для себе. Це може бути Ейфелева вежа або Лувр в Парижі, виноробство в Бордо або замки Луари. Сaмe звiдcи пiшлa уcя cвiтoвa мoдa, вiдoмa фрaнцузькa куxня i винo.

У Франції вам запропонують прoїxaтиcя пo зaмкax Шaмбoр, Блуa, Вiллaндрi, Амбуaзa, Шeнoнco i Шинoн. Тaким чинoм, ви мoжeтe cтaти чacтинoю уcix тиx icтoричниx пoдiй, пoдиxaти тим жe пoвiтрям, яким диxaли кoрoлi. Крім того, Франція – досить маленька за розмірами держава, яка дозволяє туристові швидко адаптуватись та зорієнтуватись серед великої кількості історичних, туристичних та гірськолижних атракцій.

Ейфелева вежа

Популярний туристичний об’єкт в Парижі, який щорічно приймає понад 6 мільйонів відвідувачів. Вежа стала найвідвідуванішою і найфотографованішою пам’яткою світу.

Її висота становить 324 метри.

Лувр

Найзнаменитіший і найбагатший музей планети, символ Парижа, гордість Франції – Лувр.

Музей Лувр демонструє 35 000 експонатів, від найдавніших часів до 19 століття на площі понад 60 000 м². Просто уявіть собі 22 футбольних поля разом.

Нормандія

Нормандія – одна з найромантичніших провінцій Франції. Розташована вона на північно-західній частині країни, від Парижа її відділяють лише 130 км.

2. США: 74,8 млн туристів. Сполучені Штати приваблює в першу чергу своєю різноманітністю: кілька кліматичних поясів, дивовижні національні парки й енергійні мегаполіси. Найбільш відвідувані та популярні американські міста: Нью-Йорк, Лос-Анджелес, Вашингтон і Сан-Франциско.

Діснейленд

Відомий парк в місті Анахаймі (штат Каліфорнія, США), в якому відтворений світ мультфільмів і казок Уолта Діснея, де цікаво всім: і дорослим, і дітям. У відвідувачів створюється враження, що вони знаходяться в центрі подій мультфільмів.

Таймс Сквер

Головна площа Нью-Йорка і одна з головних визначних пам’яток США, куди прагнуть потрапити мільйони туристів. Торгові центри, відомі видавництва, магазини іменитих брендів – тут знаходиться все найяскравіше і популярне. Не дарма друге ім’я Таймс Сквер – «Перехрестя світу».

Бруклінський міст

Відкритий у 1883, один з найстарших висячих мостів у США. Міст сягає довжини 1825 м над Іст-Рівер у місті Нью-Йорку між округами Манхеттен і Бруклін.

Міст складається з трьох функціональних зон. Дві смуги призначені для автомобілістів, а одна – центральна – для пішоходів і велосипедистів.

3. Китай: 55,7 млн туристів. Дивовижна країна, в якій гармонійно поєднуються прекрасна природа, велична архітектура та традиції. Китай – скарбниця історичних памʼяток, що належать одній з найстаріших цивілізацій світу. Якщо ви шукаєте нові враження та гарні місця для фото, не замислюючись, приїжджайте до Китаю.

Велика китайська стіна

Символ Китаю, фантастична споруда нашої цивілізації. Хоча цієй будівлі вже не одна тисяча років, вона до цих пір підносить дослідникам багато питань, які поки залишаються без відповідей.

Загальна довжина Великої китайської стіни становить 8 851 кілометр.

Гори Хуаншань

Гори Хуан – це цілий гірський хребет. Розташовані в східній частині Китаю, Хуаншань («Жовті гори») добре відомі своїми пейзажами, могутніми соснами і гранітними піками. У давнину до вершини гірського хребта вели 60 000 ступенів. Зараз там є канатні дороги, що значно спрощує шлях.

Заборонене місто

Розташований в центрі Пекіна найбільший палац у світі. Він охоплює 72 га. площі. Все це було побудовано з 1406 по 1420. Палацовий комплекс складається з 980 будівель, що збереглися, високих, 10-й метрових стін, і глибокого рову. Сьогодні Заборонене місто є музеєм і одним з найпопулярніших туристичних памʼяток в Китаї.

4. Іспанія: 52,7 млн туристів. Іспанія завжди привертала натовпи європейців на свої прекрасні пляжі. Влітку Костадель-Соль і прилеглі острови заповнені німцями, британцями і голландцями. Найбільш відвідувані і красиві іспанські міста – це Барселона і Мадрид. У країні розташовано безліч піщаних пляжів, постійно проводяться фестивалі і кипить нічне життя.

Національний музей Прадо

Розташований музей на Бульварі Мистецтв у Мадриді- популярному туристичному маршруті. Його найцінніша колекція включає більше 8,5 тис. картин і 700 скульптур. Побудована в кінці XVIII століття, а перша галерея відкрилася в 1819 році і експонувала 311 полотен.

Коста-Брава в Каталонії

Мальовничий курорт Коста-Брава славиться піщаними пляжами, захищеними від морських вітрів могутніми скелями, оливковими і сосновими гаями. Первозданні пейзажі залишилися недоторканими, без портів та причалів. На території курорту безліч затишних маленьких містечок, які плавно розташовуються один за одним.

Замок Коломарес (Бенальмадена)

Побудований в 1994 році на честь 500-річчя події, замок називають легендою. Він вражає туристів змішанням стилів, створюючи схожість з мереживним плетінням. На території замку можна знайти найменшу в світі каплицю площею менше 2 м2

5. Італія: 48,6 млн туристів. ТОП-5 найбільш відвідуваних країн світу замикає Італія. Мільйони туристів можуть насолодитися як унікальними архітектурними спорудами, так і доглянутими середземноморськими узбережжями.

Найбільш відвідуваними містами вважаються Рим, Мілан, Венеція, Флоренція і Неаполь. Доходи Італії від туристичної галузі становлять більше 11% ВВП.

Римський Колізей

Одна з найбільш впізнаваних пам’яток Італії – найбільший залишок старовини, типовий амфітеатр, втілення архітектурної вищості - Колізей був дубльований незліченну кількість разів в різних містах світу, але так і залишається одним з кращих місць для відвідування в Італії.

Довжина самої арени досягає 85,7 метрів, а ширина – 53,6 метрів. Фундамент підноситься на 13 метрів, самі ж стіни до 50 метрів у висоту.

Ватикан

Ватикан – повністю окрема держава, доступ до неї можна отримати тільки через Рим. Тут можна побачити такі місця, як Собор Св. Петра і Пьацце Сан П’єтро. Ватикан – духовний центр католицького світу і одна з найбільш масово відвідуваних областей Риму. Площа становить 44 га.

Гранд Канал у Венеції

Довжина знаменитого венеціанського каналу сягає більш ніж 3,5 кілометра і проходить через всі 6 районів історичного центру, відкриваючи погляд на дорогоцінні камені архітектури уздовж його берегів.

Продовжуємо відкривати світ з студентами-туризмознавцями Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу Університету культури.

ДЕКАНАТ:

Адреса: Київ, вул. Є. Коновальця, 36 (каб.709)

Режим роботи: ПН. - ПТ.: 08:30 - 17:30

Тел.: +38(093) 002-98-08

Моб.: +38(096) 989-88-92 Готельно-ресторанна справа, консультує: Комарніцький Ігор Олегович

Моб.: +38(093) 002-98-08 Готельно-ресторанний і туристичний бізнес, консультує: Пилипів Вікторія Володимирівна

Моб.: +38(096) 902-29-03 Міжнародний туризм, консультує: Плецан Христина Василівна

E-mail: fgritb@ukr.net

         

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ:

Адреса: Київ, вул. Чигоріна, 20 (каб.12)

Режим роботи: ПН. - НД.: 08:00 - 20:00

Тел.: +38(044) 285-44-03

Тел.: +38(044) 285-43-86

Факс: +38(044) 285-85-27

E-mail: abiturient@knukim.edu.ua

             

МИ НА КАРТІ:

 
Карта (клацніть для збільшення)

Copyright © 2019 ФГРіТБ КНУКіМ