(093) 002-98-08

(096) 989-88-92

         

         

ТОП-5 пішохідних маршрутів в Карпатах від студентів-туризмознаців

На факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу Університету культури у першого курсу вже розпочалось навчання, а от в студентів старших курсів ще продовжується практика та стажування як в Україні, так і закордоном.

Днями, під час проходження стажування на туристичних підприємствах студенти-туризмознавці старших курсів напряму «Міжнародний туризм» провели експрес-опитування та визначили найбільш цікаві та популярні серед гостей (клієнтів) пішохідні маршрути в Карпатах.

Говерла

Багато українців своє знайомство з Карпатськими горами починають саме з Говерли. Це найвідоміша і найвища гора по всій Україні. Але до радості туристів її вершина дуже зручна: з невеликого плоского майданчика відкриваються мальовничі краєвиди. Ще не підкорили найвищу гору України? Тоді не зволікайте з подорожжю: гори Карпат чекають!

Полонина Боржава

Природа Карпат багатолика. Яскраві барви полонини Боржави, залитої сонячним світлом, неосяжні простори, дарують дивовижні відчуття. Гори, вкриті соковитою зеленню, дуже мальовничі. Найбільш барвиста панорама відкривається з вершини найвищої гори – Стрий, що досягає практично 1,7 км.

Пішохідні маршрути починаються від села Воловець. Гірський масив  легко подолати протягом двох днів, з ночівлею.

Чорногора

Чорногора – найвищий  хребет в Карпатах. Це батьківщина найвищих вершин України, і кристально-чистих озер. Сюди легко можна дістатися з Івано-Франківська та Львова.

Традиційно, мандрівники вибирають дві відправні точки для старту: або з Говерли (найвища гора України на 2061 м), або з Піп-Іван, також відомий як Чорна гора (2021 м). На території Чорногори дуже непередбачувана погода: то дощ, то сонце, але це не повинно налякати! Похід на Чорногору займе не більше трьох днів, якщо ви захочете також зайти на Говерлу і Піп-Іван.

Горгани

Цей гірський масив обожнюють досвідчені українські туристи. Гірський хребет бере свою назву від великих сірих каменів, які розкидані по всіх його вершинах, що і створює приголомшливий вид!

Вирушати на огляд Горган найзручніше з курорту Буковель або від міста Яремче. Для тих, хто не боїться бродити по дикій природі, ідеальним стартовим пунктом буде крихітне село Бистриця. Щоб відчути всю красу Горган, багатоденні походи з ночівлею є найкращим вибором!

Свидовецький хребет

Край озер, гірських букових лісів, зеленіючих пасовищ і барвистих гір. Хребет Свидовець – один з найбільш мальовничих у Карпатах. З кожним кроком відкриваються нові панорами, які так і хочеться зафіксувати на полотні. Або хоча б на фотоапараті. Адже кожен турист просто зобов’язаний зробити фото Карпат! Вінчає масив гора Близниця (1883 м). До гірського масиву можна підійти від  села Усть-Чорна (на Заході).

Слідкуйте за рубриками Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу Університету культури.

Попереду ще багато цікавого!

ДЕКАНАТ:

Адреса: Київ, вул. Є. Коновальця, 36 (каб.709)

Режим роботи: ПН. - ПТ.: 08:30 - 17:30

Тел.: +38(093) 002-98-08

Моб.: +38(096) 989-88-92 Готельно-ресторанна справа, консультує: Комарніцький Ігор Олегович

Моб.: +38(093) 002-98-08 Готельно-ресторанний і туристичний бізнес, консультує: Пилипів Вікторія Володимирівна

Моб.: +38(096) 902-29-03 Міжнародний туризм, консультує: Плецан Христина Василівна

E-mail: fgritb@ukr.net

         

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ:

Адреса: Київ, вул. Чигоріна, 20 (каб.12)

Режим роботи: ПН. - НД.: 08:00 - 20:00

Тел.: +38(044) 285-44-03

Тел.: +38(044) 285-43-86

Факс: +38(044) 285-85-27

E-mail: abiturient@knukim.edu.ua

             

МИ НА КАРТІ:

 
Карта (клацніть для збільшення)

Copyright © 2019 ФГРіТБ КНУКіМ