Крок за кроком до успішності з Факультетом готельно-ресторанного і туристичного бізнесу

Продовжуємо рубрику «Успішні випускники ФГРіТБ» Університету культури.

Нині спілкуємося з братами – Олексієм та Валерієм Бабічами. Два сміливих та амбіційних хлопців, що здобули освіту в нашому Університеті культури на Факультеті Готельно-Ресторанного і Туристичного Бізнесу.

Про себе вони кажуть: «Прості хлопці з великими амбіціями, які вступили в київський вуз на бюджет)».

Сьогодні Олексій та Валерій є успішними менеджерами в сфері гостинності. Проте, це далося не просто так.

Завдяки реалізації дуальної освіти на факультеті, Олексій та Валерій мали можливість поєднувати навчання і професійну діяльність. Розпочинали свою кар’єру ще з помічників офіціантів. І головна їх «фішка», як вони жартують, полягала в тому, що вони завжди працювали вдвох.

Що ж стосується студентського життя. Від початку вразила, як зазначають брати Бабічі «помпезність»: високий рівень освіти, яскраве і насичене студентське життя, цікаві проекти, майстер-класи та можливість себе самореалізувати! Олексію та Валерію активно вдавалося поєднувати і роботу, і студентське життя. Роль університету відігравала велике значення у житті хлопців. «Ти забуваєш все за попередні 11 років в школі. Ти прибуваєш сюди і можеш зробити себе зовсім іншою людиною».

За поради та настанови вони були дуже вдячні своїм рідним: «В основному головну роль грає той, хто тебе навчає, той хто бачить тебе, працює з тобою, дає якісь чіткі настанови, цілі і просто говорить, як тобі це зробити». Додають, що все залежить від того, як сама людина все зробить. Якщо з ентузіазмом, завзятістю і на совість, то з цього вийде толк, а якщо ж навпаки, то і результат буде іншим.

Наостанок, брати Бабічі побажали успіхів.

«Головне не боятися і не розслаблятися, не давати задній хід. Потрібно знести зону комфорту, не боятися експериментувати. І найголовніше – бути пробивним»!