Неймовірні місця в Україні, де весна «вибухає» цвітом від студентів ФГРіТБ

З приходом весняного тепла природа набуває нових яскравих барв. Студенти-туризмознавці ФГРіТБ Університету культури впевнені, що саме весняна пора – чудовий час для подорожей Україною.

Від першоцвітів до сакур…

Весна – саме той час, коли варто вирушати в мандрівку за  враженнями. До вашої уваги від студентів Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу неймовірні місця, де варто побувати кожному, хто прагне переконатися, що українська весна – прекрасна!

Шафрани у селі Колочава

Цілі галявини крокусів розквітають тут як тільки сходить сніг. Побачити шафранові поля сюди поспішають фотографи і звичайні туристи, адже ефект дійсно надзвичайний! Цвітіння крокусів припадає на березень.

Підсніжники в Холодному Яру

У Чигиринському районі Черкащини можна побачити єдину у світі популяцію підсніжника складчастого, що зростає та квітне на  рівнині. Зазвичай ці квіти зустрічаються в гірських масивах Криму, Кавказу, Румунії. Цвітіння розпочинається з початку березня і приваблює не лише туристів, але й браконьєрів, тож квіти тут ретельно охороняють.

Сакури в Ужгороді

Наприкінці квітня Ужгород «вибухає» цвітом японської вишні. Побачити таку красу можна лише в Японії, декількох штатах США та на Закарпатті. Цвітіння триває 2-3 тижні і в цей період до міста приїздять сотні туристів. Найпишніше сакура квітне на алеї вздовж річки Уж, на Православній та Київській набережних

Тюльпани в Мамаївцях

Це село Чернівецької області стало знаменитим завдяки величезним тюльпановим полям! Тут місцевий фермер вирощує безліч сортів цих яскравих весняних квітів. Цвітіння розпочинається наприкінці квітня.

Нарциси в урочищі Кіреші

Напевно, одне з найбільш відомих місць масового весняного цвітіння квітів в Україні – Долина нарцисів. Ця краса квітує за чотири кілометри від містечка Хуст Закарпатської області. Долина нарцисів знаходиться під захистом ЮНЕСКО і приваблює туристів у травні.

Відкриваємо Україну разом з студентською молоддю Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу!