Студентські прикмети від активу Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу

Головна студентська прикмета свідчить: “Якщо при вході в аудиторію тебе просять витягнути квиток, то, швидше за все, ти на іспиті”. Найкраща прикмета успішної його здачі – це «старанне гризіння граніту науки» протягом семестру. Також важливо дотримуватись прикмет. Спеціально для вас студентський актив ФГРіТБ розробив десятки (якщо не сотні) магічних прийомів.

Отже: Студенстькі прикмети

Читання конспекту

Якщо у вас залишився час для підготовки до іспиту, то ось кілька прикмет, щоб ваші зусилля не звелися до нуля: “Не читайте конспекти за їжею” (заїдаєш пам’ять), “Не дивіться телевізор при читанні конспектів” (найпотужніший відволікаючий фактор), “Не слухайте гучну музику при читанні конспектів” (альтернативою може послужити тиха класична музика, кажуть сприяє кращому запам’ятовуванню інформації). При організації перерви – заборонено залишати конспекти і підручники відкритими, «щоб те, що запам’ятали не вивітрилося!»

Відмінник, ау!

Прикмета полягає в наступному – для успішної здачі іспиту необхідно потриматися за людину, яка тільки що здала його на відмінно!

Кулачки

У день іспиту потрібно попросити друга або подругу під час складання вами іспиту “тримати за вас кулаки”. Нехай просто стиснуть у певний інтервал часу кулаки (не обов’язково сильно…). Діє!

Талісмани

Талісман – річ в господарстві студента корисна і незамінна… Випадковим талісманом може служити номерок в роздягальні з цифрами, кратні п’яти, щасливий квиток в автобусі. Талісманом може служити і “щаслива” авторучка, і автомобільний брелок для ключів (пригадується, як один постійно перед контрольними роботами клацав брелком, до речі, це віра в талісман не заважала йому успішно справлятися із завданнями, а сестричка до восьмого класу брала з собою в школу на контрольні роботи її улюблену лялечку-пупсенка). Добрим талісманом може служити камінь, що підходить вам по знаку Зодіаку, вмонтований в кільце, брошку, браслет! Камінчиком на щастя може бути і просто незвичайний камінець, наприклад, з дірочкою, причому природного походження! Всі можливі фігурки, ластики, годинник, мелодії, прослухані перед іспитом, все це може вселяти у вас віру в успішну здачу іспиту, а варто тільки дуже сильно повірити, що іспит буде зданий і все збудеться!

А найголовніша прикмета від студентської молоді – активно та цілеспрямовано здобувати необхідні знання, уміння і навички, що забезпечать успішність в навчанні та майбутній професійній діяльності.

Попереду чимало цікавого!