Подорожуємо разом зі студентами Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу

У світі безліч чудових місць, знімки з яких можна ілюструвати в казках. Там хочеться неспішно бродити по вуличках, із захватом розглядати кожну деталь і обережно вдихати чарівний пилок, розсіяний в повітрі. Студенти-туризмознавці відшукли міста в різних куточках планети, де цього часу живе казка.

Ія на острові Санторіні, Греція

Іграшкові вілли, повиті пурпуровими квітами – солодкий сон будь-якого романтика. Приїжджайте до заходу сонця до стін напівзруйнованої фортеці на Санторіні і загадуйте бажання, поки тоне в Егейському морі сонце та забарвлює все навколо в кремові відтінки.

Манарола, Італія

Схоже, що хтось нагорі загрався з коробкою фломастерів – так і вийшла італійське село Манарола. Якщо вистачить духу пройти по прямовисній гірській стежці, зможете похвалитися ефектними фото різнокольорових будиночків, що нависають над морем.

Паган (Баган), М’янма

Скільки б ви не терли очі, бірманське диво не розсіється. Чари стародавнього Багана сильні: під враженням будете ходити до наступної відпустки. Особливо якщо побачите тисячі пагод, оповитих золотим серпанком, з висоти.

Ровінь, Хорватія

Затишний курорт красується на більшості листівок з Хорватії. Під вікнами ошатних будиночків гойдаються на хвилях човни, а в центрі Cтарого міста височіє стародавня базиліка. З її даху дворики-колодязі і бруковані вулички, відшліфовані до блиску, здаються миліше у стократ.

Брюгге, Бельгія

Для шоколадно-марципанового Брюгге століття – як секунди. Це бельгійське містечко солодко заснуло в минулому: тут всі так само тісняться вздовж каналів повиті плющем будиночки, а по бруківках дзвінко цокають копита коней.

Джодхпур, Індія

Джодхпуром можна захоплюватися нескінченно: місто посеред висушеної пустелі сяє відтінками неба. Щоб побачити блакитні дахи з висоти, підніміться на стіни стародавньої фортеці Мехрангарх, в музеї якої виблискують перлами мечі індійських правителів.

Відкривайте світ разом з нами!!!