(093) 002-98-08

(096) 989-88-92

Viber   WhatsApp   Telegram   TikTok

Instagram   Facebook      Ukr.net

Країни для першої подорожі від студентів ФГРіТБ

Їхати у подорож вперше завжди хвилююче. Щоб було легше зважитися, студенти-туризмознавці ФГРіТБ Університету культури радять обирати доброзичливу і зручну для подорожей країну. Найкраще – без мовного бар’єру. Почніть з будь-якої країни з нашого списку і самі не помітите, як же чудово пройшла ваша подорож.

Латвія

Тут вам без проблем підкажуть, як пройти до вулиці, на якій знімали «Сімнадцять миттєвостей весни» і «Шерлока Холмса». Атмосфера в Ризі та інших латвійських містах європейська: вузькі вулички, органна музика, замки, строкаті будинки, баштові шпилі і приємна публіка на неспішному променаді. Щоб не пропустити нічого цікавого, підтримуйте внутрішній вогонь латиської кухнею. Крім кминного сиру і гороху з шпиком, вас чекає несподіваний хлібний суп з родзинками і корицею, а ще хлібне морозиво.

Грузія

Тут добре і спокійно навіть тим, хто до цього не виїжджав далі власної дачі. Місцеві такі гостинні, що дорогу простіше шукати без навігатора, а розмови самі собою перетворюються в тости. Розслабившись, помічаєш, що з хмар випливає красень-Казбек, з пагорбів дивляться стародавні храми і навіть звичайний ларьок з чурчхелою схожий на скриню зі скарбами. Заняття в Грузії знайдуться для кожного. Викупайтеся в море, поїдьте в гори, попартеся в сірчаних лазнях, походіть по печерних містах або влаштуйте тур по винних господарствам.

Таїланд

Все гарне, що ви чули про Таїланді, – правда. Острови і пляжі – палаци розкішні, їжа незвичайна і смачна, місцеві привітні. Питання вирішуються посмішками, і спільну мову можна знайти з ким завгодно, навіть якщо ви знаєте англійську на рівні першокласника. Потяги, автобуси і внутрішні перельоти недорогі і комфортні, а розібратися, коли найближчий рейс до Бангкока, простіше простого. Ідеальна країна для першого екзотичної подорожі.

Чехія

Чехія виправдовує очікування: це країна-казка. На вуличках Праги красиво і атмосферно. До того ж відпочивати в Чехії істотно дешевше, ніж в сусідніх Німеччині та Австрії. Щоб закохатися в Чехію, вистачить вихідних в Празі. Це хороший варіант для першого разу: не потрібно морочитися з маршрутом, транспортом і готелями в різних містах. Відкривайте для себе також інші грані країни: від мінеральних курортів до заповідника з правдивим назвою «Чеський рай».

Чорногорія

Маленьку і затишну Чорногорію ніби змалювали з листівки. Нарядні середньовічні міста, прозоре Адріатичне море, гори з причесаними соснами і чарівні озера. До того ж тут недорого: пообідати в кафе можна за 20 доларів на двох, а якщо відійти від набережної, то ще дешевше. Найкраще подорожувати по Чорногорії на машині. Катайтеся від однієї бухти до іншої, а по шляху вивчайте пам’ятки.

Відкриваємо світ разом зі студентами Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу Університету культури!

ДЕКАНАТ:

Адреса: Київ, вул. Є. Коновальця, 36 (каб.709)

Режим роботи: ПН. - ПТ.: 08:30 - 17:30

Тел.: +38(093) 002-98-08

Моб.: +38(096) 989-88-92 Готельно-ресторанна справа, консультує: Комарніцький Ігор Олегович

Моб.: +38(093) 002-98-08 Готельно-ресторанний і туристичний бізнес, консультує: Пилипів Вікторія Володимирівна

Моб.: +38(096) 902-29-03 Міжнародний туризм, консультує: Плецан Христина Василівна

E-mail: fgritb@ukr.net

         

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ:

Адреса: Київ, вул. Чигоріна, 20 (каб.12)

Режим роботи: ПН. - НД.: 08:00 - 20:00

Тел.: +38(044) 285-44-03

Тел.: +38(044) 285-43-86

Факс: +38(044) 285-85-27

E-mail: abiturient@knukim.edu.ua

             

МИ НА КАРТІ:

 
Карта (клацніть для збільшення)

Copyright © 2020 ФГРіТБ КНУКіМ