(044) 537-20-98

Безцінний досвід і позитивні враження

Кафедра готельно-ресторанного бізнесу продовжує знайомити із новинами інтерактивного журналу «Готельно-ресторанна справа: цікаво, практично, корисно». Сьогодні до уваги КНУКіМівців – нова цікава рубрика.

«Практична підготовка: безцінний досвід і позитивні враження»

Студенти Кафедри готельно-ресторанного бізнесу ФГРіТБ пройшли стажування в ресторанних і готельних закладах Києва та інших міст України: ресторанах «Feerіa night bar», «Охота на Овець», «Лакки Лучано», кафе-барі «У Солохи», арт-кафе «Квартира 36», кафе-барі «Панський куліш», вегетаріанському кафе «Vegi Street», ресторан-барі «Shooters», кафе «Offshore», «FLY CAFE», кафе-барі «Адреналін», готельно-ресторанному комплексі «Обрій», готелі «Прем’єр Палац», «Президент готелі» та інших.

Ці заклади мають сучасні концепції своєї діяльності, оригінальне тематичне оформлення залів, особливі фірмові страви.

Кусковець Юлія кафе-бар «Адреналін»
Черток Анна вегетаріанське кафе «Vegi Street»
Юсова Олена ресторан «Лакки Лучано»
Боденчук Тетяна ресторан «Feerіa night bar»
Коваленко Валерія кафе-бар «У Солохи»
Коваленко Яна ресторан «Охота на Овець»
Клипова Аліна кафе-бар «Панський Куліш»
Бичкова Марія кафе «Offshore»

Під час стажування молодь мала можливість долучитись до технологічного процесу виробництва кулінарної продукції, взяти участь в організації обслуговування в залах ресторанів, засвоїла правила оформлення попередніх замовлень та замовлень на обслуговування бенкетів.

Логінов Денис, Кушнір Аліна «Президент Готель»
Близнюк Ірина, Любицька Дарина кафе «FLY CAFE»
Мікула Марина ресторан «Ресторан»
Терещенко Альона готельно-ресторанний комплекс «Обрій»
Мазярка Соломія готель «Хаятт Рідженсі Київ»
Логінов Денис, Кушнір Аліна «Президент Готель»

Також КНУКіМівці працювали в адміністративних підрозділах готельних установ, застосовуючи програму 1С, проводили анкетування серед співробітників закладу, ознайомились з бланками, анкетами, особистими листами та іншою кадровою документацією, займались телефонними опитуваннями клієнтів.

Джулай Діана, Катрага Світлана, Горобчук Світлана, Жулай Альона «Premier Palace Hotel»

Варто зауважити, що за результатами стажування студенти не лише здобули практичні навички роботи, але й розглянули механізми управління та проаналізували специфіку діяльності готельних і ресторанних підприємств.

Наприкінці практики молодь отримала чимало пропозицій щодо подальшого працевлаштування на постійній основі, що дозволить, на думку майбутніх фахівців, будувати професійну кар’єру ще під час навчання в університеті.

Тел.: +38 (044) 537-20-98

Моб.: +38 (096) 989-88-92